تازه های آسمونی
صفحه اصلی > چهره ها > بیوگرافی مجریان > بیوگرافی محمودرضا قدیریان
تبلیغات اینترنتی

بیوگرافی محمودرضا قدیریان

mahmoudreza ghadirian2 بیوگرافی محمودرضا قدیریان

نام و نام خانوادگی : محمودرضا قدیریان

متولد : 20 شهریور 1359

سمت : گوینده و بازیگر برنامه های رادیویی و تلویزیون

mahmoudreza ghadirian1 بیوگرافی محمودرضا قدیریان

زندگی : 

آسمونی : محمود رضا قدیریان در دانشگاه آزاد رشته کامپیوتر در گرایش نرم افزار درس خوانده است؛ گوینده و بازیگر موفق برنامه های رادیویی را نه تنها در رادیو بلکه درسریالهای تلویزیونی که نمونه آن سریال «به کجا چنین شتابان» و سریال «ستاره سهیل» در نقش اویس قرنی بود، می توان یافت.

او از سال ۸۲ پا به عرصه رادیو گذاشت و در کنار آن با وارد شدن درعرصه تلویزیون و حضور در برنامه صندلی داغ، زمینه وارد شدن به عرصه بازیگری در تلویزیون را به دست آورد.

از سال ۸۲ به پیشنهاد استاد حمید منوچهری وارد رادیو شد که در ابتدا با رادیو فرهنگ در بحث نمایشهای رادیویی و از سال ۸۳ نیز درعرصه گویندگی در رادیو جوان کارخود را ادامه داد و همزمان با آن، کار با شبکه های دیگر رادیویی را ازجمله نمایشهای رادیویی قرآن در موضوعات و قصص قرآنی، تجربه نمود.

mahmoudreza ghadirian بیوگرافی محمودرضا قدیریان

وی از سال ۹۲ اجرای زنده برنامه تلویزیونی ساعت ۲۵ را به عهده دارد که این برنامه هر شب ساعت ۳۰ دقیقه بامداد به مدت ۱۰۰ دقیقه از شبکه تهران پخش می‌شود.

برنامه ساعت ۲۵ با آیتم هایی همچون موسیقی فیلم، هوای تازه معرفی صداهای نو،، آهنگسازان، ترانه سرایان و..، ترانه های درخواستی، میهمانان حضوری در برنامه و … طراحی شده است .

برنامه موسیقی محور ساعت ۲۵ کاری از گروه اجتماعی شبکه تهران به تهیه کنندگی محمود مهدوی و اجرای محمود رضا قدیری از شبکه تهران پخش می‌شود.

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=81161
تبلیغات اینترنتی

اینم جالبه !

saba-rad

بیوگرافی صبا راد

صبا راد از مجریان خوب تلویزیون ایران است که کار خود را از سال 75 …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.