تازه های آسمونی
خانه > چهره ها > بیوگرافی افراد معروف > زندگینامه زهرا لاریجانی
 • آآبی پیک - دانلود فایل لایه باز
 • مشاورین املاک کوهک
 • زندگینامه زهرا لاریجانی

  Zahra Larijani زندگینامه زهرا لاریجانی

  زهرا لاریجانی کیست؟ زهرا لاریجانی دختر آیت الله صادق لاریجانی است. زهرا اردشیر لاریجانی یکی از دختران ارشد رئیس قوه قضائیه است. آسمونی در این بخش زندگینامه زهرا لاریجانی را شرح می دهد.

  صادق اردشیر لاریجانی

  صادق اردشیر لاریجانی مشهور به صادق آملی لاریجانی رئیس وقت قوه قضائیه است. ایشان علاوه بر ریاست قوه قضائیه یکی از اعضای هیئت رئیسه دانشگاه امام صادق است.

  صادق لاریجانی در خانواده ای مذهبی به دنیا آمد ، وی با اتمام دوران تحصیل دبیرستان در سال ۱۳۵۶ وارد دانشگاه شد. لاریجانی پس از اتمام دوران تحصیل خود در حوزه علمیه در سال ۱۳۶۸ به تدریس علوم فقهی پرداخت همچنین در این سال ها به عضویت هیئت علمی دانشگاه قم در امد.

  زهرا لاریجانی کیست ؟

  زهرا لاریجانی دختر کیست ؟ زهرا لاریجانی در خانواده ای کاملا مذهبی به دنیا آمد ، پدر وی یکی از مسئولان بلند پایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است. زهرا لاریجانی دختر رئیس قوه قضائیه است. صادق لاریجانی در سال های مختلف در پست های بسیار کلیدی قرار داشته است. حضور در شورای نگهبان ، حضور در مجلس خبرگان از مسئولیت های وی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است. برادران لاریجانی متولد مازندران هستند. یکی از فرزندان صادق لاریجانی زهرا لاریجانی است .

  عکس زهرا لاریجانی

  جستجو های بسیار زیادی در اینترنت برای یافتن اطلاعات بیشتری از دختر صادق لاریجانی انجام گرفت متاسفانه منابع بسیار کمی برای یافتن اطلاعات از زهرا اردشیر لاریجانی در دنیای اینترنت وجود داشت . تنها اطلاعاتی که در دنیای اینترنت از ایشان وجود داشت بصورت کامل دسته بندی و در این مطلب در اختیار شما عزیزان قرار گرفت.

  تصاویری از پدر زهرا اردشیر لاریجانی

  صادق لاریجانی یکی از مسئولان بلند پایه در ایران است وی در مجامع سیاسی و دیدار های زیادی با رهبر معظم انقلاب داشته است. در ادامه مقاله تصاویری از پدر زهرا لاریجانی را برای شما عزیزان ارائه کرده ایم.

   

  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • طراحی 
سایت
 • ویزای کانادا
 • اینم جالبه !

  بیوگرافی محمود دولت آبادی ، آقای رمان ایران

  محمود دولت‌آبادی متولد ۱۰ مرداد ۱۳۱۹ اهل دولت‌آباد سبزوار است که نویسنده، نمایش‌نامه نویس و …

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.