تازه های آسمونی
خانه > چهره ها > اخبار سلبریتی ها > زنان هالیوود و نامزدهای جوان خود
 • آآبی پیک - دانلود فایل لایه باز
 • مشاورین املاک کوهک
 • زنان هالیوود و نامزدهای جوان خود

  آسمونی مطلبی در سایت قرار داده تا شما نوع دیگری از دنیای هالیوودی ها را ببینید !

  هنگامی که صحبت از عشق و عاشقی می شود، برخی افراد مانند ستاره های هالیوود، سن را نادیده می گیرند و با مردهای کوچک تر از خودشان ارتباط عاطفی بر قرار می کنند.
  محسن1 1 زنان هالیوود و نامزدهای جوان خود

  – ساندرا بولاک- Sandra Bullock

  شاید ندانید اما ساندرا بولاک بیشتر مواقع با مردان جوان تر از خودش ارتباط دارد طوری که جوان ترین عشق زندگی او، ryan gosling رایان گاسلینگ، ۱۶ سال از خودش کوچک تر بود. این بازیگر برنده جایزه اسکار، پس از طلاق از همسرش جسی جیمز jesse james که تنها ۵ سال از او کوچک تر بود، با رایان رینولدز ryan reynolds، با اختلاف سنی ۱۰ سال، آشنا شد. با توجه به رفتار، دید مثبت و انرژی وافر ساندرا بولاک نسبت به زندگی، جای تعجبی ندارد که او با افرادی جوان تر از خود قرار ملاقات بگذارد. او در این باره به نظرات دیگران نیز توجهی نمی کند و اعتقاد دارد که نباید روابط عاطفی را فدای سن و سال کرد.
  r JUSTIN TIMBERLAKE CAMERON DIAZ large570 1 زنان هالیوود و نامزدهای جوان خود

  – کامرون دیاز- Cameron Diaz

  او قبل از ملاقات اش در سال ۲۰۰۳ با جاستین تیمبرلیک justin timberlake که ۹ سال از خودش کوچک تر بود، به مردان جوان تر از خود تمایلی نداشت. آنها به مدت ۴ سال در کنار هم بودند تا این که کامرون دیاز به این نتیجه رسید که اختلاف سن آنها فشار زیادی بر وی وارد کرده است. او می گوید: «این اولین باری نیست که دو نفر به خاطر عشق، نه اختلاف سنی، به هم جذب می شوند.» اگر چه او تصمیم گرفت که دیگر با مردی جوان تر از خود ملاقات نکند اما در نهایت با  بنجی مادن benji madden خواننده ۳۵ ساله ازدواج کرد.

  jenifer . mayer 1 زنان هالیوود و نامزدهای جوان خود

  -جنیفر آنیستون- Jennifer Aniston

  این بازیگر که علاقه خاصی به ملاقات با مردان کوچک تر از خود دارد، اکنون با جاستین ثرو justin theroux که ۲ سال از او کوچک تر است، نامزد شده است. کوچک ترین معشوقه او جان مایر john mayer بود که ۹ سال از خودش جوان تر بود. جنیفر آنیستون رابطه خود با جان مایر در سال ۲۰۰۸ آغاز کرد اما در سال ۲۰۰۹ به دلیل اختلاف سنی از او جدا شد. جان مایر گفت: «من نمی توانستم این حقیقت را که ۹ سال از کوچک تر هستم تغییر دهم، به همین دلیل از هم جدا شدیم.»
  lewis hamilton nicole scherzinger 1 زنان هالیوود و نامزدهای جوان خود

  – نیکول شرزینگر- nicole scherzinger

  این مجری برنامه تلویزیونی و خواننده سرشناس برای قرار ملاقات های خود با مردان، به سن آنها توجهی ندارد. زمانی که او با راننده فرمول یک لوئیز همیلتون lewis hamilton، که ۶ سال از خودش کوچک تر بود، در سال ۲۰۰۸ آشنا شد، دریافت که اختلاف سنی نمی تواند مانعی بر سر راه آشنایی افراد با یکدیگر شود. او در این باره چنین می گوید: «من هیچ وقت فکر نمی کنم که لوئیز از من کوچیک تر است زیرا آنچه برای من اهمیت دارد احساسات است. حتی گاهی فکر می کنم که او از من بزرگ تر است.»
  Paris Hilton River Viiperi 1 زنان هالیوود و نامزدهای جوان خود

  – پاریس هیلتون- Paris Hilton

  او پس از ملاقات ریور ویپری river viiperi ، مدل اسپانیایی که ۱۱ سال از او کوچک تر بود، اعتراف کرد که می خواهد با مردی کوچک تر از خودش تشکیل خانواده دهد. او می گوید: «به نظر من با عشق است که یک خانواده شکل می گیرد، نه سن. من واقعا خوشبختم که او را ملاقات کردم. او با من مانند یک پرنسس رفتار می کند.»
  demi more1 زنان هالیوود و نامزدهای جوان خود

  – دمی مور- Demi Moore

  او در سال ۲۰۰۳ با اشتون کوچر ashton kutcher که ۱۵ سال از او جوان تر بود، آشنا شد. آنها در سال ۲۰۰۵ با هم ازدواج و به مدت ۵ سال با هم زندگی کردند. اما این تمام ماجرا نیست. دمی مور همچنان مردان جوان تر از خودش را به عنوان معشوقه انتخاب می کند.
  jeniffer lopez زنان هالیوود و نامزدهای جوان خود

  – جنیفر لوپز- Jennifer Lopez

  از آنجا که جنیفر لوپز تا به حال با مردی جوان تر از خود قرار ملاقات نگذاشت، ارتباط وی با کاسپر اسمارت casper smart که ۱۸ سال از او کوچک تر بود، موجب تعجب همگان شد. او می گوید: «من به دنبال فردی جوان تر از خود نبودم اما زمانی که کاسپر به من علاقه نشان داد، همه چیز تغییر کرد.»
  Guy Ritchie Madonna 1 زنان هالیوود و نامزدهای جوان خود

  – مدونا- Madonna

  این خواننده مشهور پاپ همیشه تابوها را شکسته است. او ادعا می کند که پس از ۳۰ سال تجربه در زمینه خوانندگی، حال این حق را دارد که کارهای مورد علاقه خود را هر چند عجیب، انجام دهد. او با مردان کوچک تر از خود ارتباط برقرار می کند و از حرف های مردم هم ترسی به دل راه نمی دهد. او در مصاحبه ای می گوید: «من زن تنهایی هستم که ۴ فرزند دارم. بنابراین باید خودم را با دنیای بیرون هماهنگ کنم. مردان بزرگ تر از من خیلی ماجراجو و فعال نیستند به همین دلیل جوان تر را بیشتر می پسندم.» همسر قبلی او گای ریچی guy ritchie بود که ۱۰ سال از او جوان تر بود.

   

  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • طراحی 
سایت
 • ویزای کانادا
 • اینم جالبه !

  محمد عبادی دوبلور پیشکسوت درگذشت

  به گزارش آسمونی:محمد عبادی دوبلور پیشکسوت که از مدتی پیش در بیمارستان فیروزگر بستری بود …

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.