خانه > چهره ها > اخبار سلبریتی ها > ناگفته های ارتباط دونالد ترامپ با زنان
املاک کوهک
فولاد صنعت صداقت

ناگفته های ارتباط دونالد ترامپ با زنان

donald-trump-unspoken-about-relationship-with-women3دونالد ترامپ رییس جمهور جدید آمریکا در طی رسیدن به این مرحله و موفقیت در انتخابات با حواشی بسیار زیادی همراه بود، از جمله ارتباط با زنان و دختران. اما واقعیت ماجرا چیست؟ آسمونی در این مقاله جزییات کامل ماجرای ارتباط ترامپ با زنان را برای شما عزیزان عنوان می کند. با ما همراه شوید.

ترامپ خود را مردی می داند که سازمان‌ها و تجارتش فرصت‌های شکوفایی و شغلی زیادی برای زنان به وجود آورده است. او دخترش ایوانکا را مدیر سازمان خود کرده است. او زنان را برای سخت‌کوشی و اخلاق کاری‌شان تحسین می‌کند. اما زمانی که ترامپ اطمینانش را به یک زن از دست دهد، اثرات و تخریب‌های ماندگاری بر زندگی آن‌ها به‌جای خواهد گذاشت.”

نیویورک‌تایمز با زن‌های زیادی که با ترامپ در چهل سال اخیر کارکرده‌اند، گفتگو کرده است؛ در بازار املاک مسکن، مدلینگ یا مراسم‌های مجلل؛ زنانی که با او قرارها داشته و یا با او معاشرت کرده‌اند؛ و زنان و مردانی که از دوران نوجوانی با او ارتباطی نزدیک داشته‌اند. درمجموع، در طول شش هفته بیش از پنجاه مصاحبه انجام شد.

به گفته بسیاری از آن‌ها، رفتار ترامپ نوعی حرکات غیردوستانه و خشک در خود دارد؛ مانند نظرات بی‌پایان او درباره ظاهر زنان، اتکای زیرکانه به زنان بلندپرواز، رفتارهای مغشوش و نگران در محل کار و همچنین سوابق دادگاه و خاطرات او. او همیشه این گونه بوده است در دفتر کار، در کاخ‌هایش، در پروژه های ساخت‌وساز و حتی پشت‌صحنه برنامه‌های زیبایی. شاید این رفتارها به نظر برای او زودگذر و بی‌اهمیت بودند اما تأثیری ماندگار بر زنانی که با او ملاقات کردند، داشته است.

آنچه از این گفتگوها معلوم می‌شود تصویری پیچیده و گاهی متضاد با فردی ثروتمند و معروف است؛ شخصی که دسته‌بندی ساده او کار مشکلی است. برخی زنان او را مهربان و مشوق توصیف می‌کنند. او بسیاری از زنان را در بالاترین سمت‌های شرکت خود قرارداد، که در آن زمان برای یک تاجر بزرگ املاک و مستغلات حرکتی شجاعانه بود.

او همزمان از مشاغل و فعالیت‌های حرفه‌ای زنان حمایت می‌کرد و هم ظاهرشان را مسخره می‌کرد. او در یک‌لحظه از یک هرزه‌گو به یک جنتلمن نجیب تغییر می‌کند.

ترامپ در مصاحبه‌ای خود را قهرمان زنان خواند و از استخدام آن‌ها ابراز رضایت کرد و گفت تحت تأثیر اخلاق کاری زنان قرارگرفته است. او گفت: “به نظر می‌رسد آن‌ها می‌خواهند واقعاً چیزی را ثابت کنند.”

ترامپ در رابطه با سخنان و ادعای زنان از خود دفاع کرده است. او گفت: “در طول این سال‌ها داستان‌های زیادی ساخته‌شده است، من همیشه با احترام با زنان رفتار کرده‌ام و خودشان نیز همین را خواهند گفت.”

اما در تمام این موارد یک عامل غیرقابل‌انکار وجود داشته است: ترامپ قدرتمند بود اما زنان اطراف او نه. او از شهرت، ثروت و ارتباطات تأثیرگذار برخوردار بود. حتی پس از رفتار خشن و ناعادلانه با آن‌ها، بازهم برخی زنان از او در مشاغل خود کمک می‌خواستند و به کار با او ادامه می‌دادند.

و اما یک نمونه پررنگ از برخورد ترامپ با زنان؛ ملاقات او بروئر لین، شروع یک رابطه‌ای رمانتیک، رابطه‌ای سرشار از گردش‌های بی‌پروا با هلیکوپتر، اقامت در لوکس‌ترین هتل‌ها و فلش دوربین‌های خبرنگاران.

همه‌چیز در آکادمی نظامی نیویورک آغاز شد؛ یک مدرسه شبانه‌روزی کوچک و سخت‌گیر در فاصله نود دقیقه‌ای از شمال نیویورک. قوانین سرسخت این مدرسه ورود دخترها را به محوطه پسرانه ممنوع می‌کرد، مگر در مراسم‌ها و موقعیت‌های خاص. در این مراسم‌ها ترامپ همیشه سعی می‌کرد زیباترین دختران را همراهی کند.

جورج وایت یکی از همکلاسی‌های او در سال 1964 می‌گوید: “او درباره ظاهر دخترانی که با خود به مدرسه می‌آورد بسیار حساس بود.”

donald-trump-unspoken-about-relationship-with-women2والدین الگوی دونالد ترامپ

فرد ترامپ در تمامی تصمیم های کوچک و بزرگ خانواده اش دخالت می کرد. دونالد ایوانا زلنیکووا را برای آشنایی با خانواده اش به شام در رستورانی در سنترال پارک دعوت کرد. زمانی که پیش خدمت برای گرفتن سفارش نزد ایوانا رفت، اشتباهی که ایوانا مرتکب شد این بود که آنچه خودش دوست داشت را سفارش داد و فرد ترامپ به این حرکت واکنش نشان داد.

ایوانا در مصاحبه ای منتشر نشده با مایکل دی آنتیو نویسنده “حقیقت ترامپ” اینگونه می‌گوید: “اگر فرد استیک سفارش می داد، دونالد و تمام اعضای خانواده باید استیک سفارش می دادند. من به پیش خدمت ماهی سفارش دادم. اما فرد به پیش خدمت گفت: “نه، ایوانا ماهی نمی خورد. استیک می خورد” و من اصرار کردم “نه، من ماهی می خورم”.  دونالد پس از مهمانی به من گفت: “چرا به جای استیک ماهی خوردی؟” و من پاسخ دادم” چون اجازه نمی دهم کسی مرا وادار به انجام کاری که نمی خواهم بکند.”

ترامپ از رفتار پدرش دفاع کرد: “او از روی علاقه و مهربانی این حرف را زد، زیرا فکر می کرد آن غذا برای تو بهتر است”.

ترامپ بزرگ افکار سنتی خود درباره زنان را پنهان نمی کرد. زمانی که در سال 1980 پسرش “باربارا رس” را به مدیریت ساخت و ساز منصوب کرد، فرد ترامپ از این اقدام بسیار بهت زده و ناراحت بود.

باربارا رس در این باره گفت: “فرد از اینکه پسرش من را استخدام کرد راضی نبود. دونالد این مساله را به من گفته بود اما من از رفتار فرد هم می توانستم بفهمم. فرد دائما می گفت: “تو نمی فهمی چی داری می گی.” زمانی که از این رفتار پدرش به دونالد شکایت می کردم او می گفت: “پدرم نمی خواست تو را استخدام کنم چون فکر می کند از پس کار بر نمیای.”

دونالد ترامپ هنوز هم والدینش را الگوی خود می داند و از مادر خانه دارش برای درک و مراقبت از همسری که بی وقفه کار می کرد، ستایش می کند.

ترامپ با تاکید بر مدیریت بی نقص مادرش می گوید: “مادرم هیچ وقت با کار پدر مشکلی نداشت. اگر مراسمی به خاطر کار پدرم قطع می شد، او به خوبی از پس شرایط بر می آمد. مادرم  زن ایده آلی بود.”

همراهی و مشارکت زنان

با خرید سازمان “زن شایسته دنیا” (Miss Universe) او رسما وارد تجارت زنان زیبای جهان شد.

آنها شدیدا به دنبال نظرات و تایید او بودند، واقعیتی که ترامپ به خوبی از آن مطلع بود.

تمپل تاگارت، مدل 21 ساله از ایالت یوتا، در اولین سال برگزای Miss Universe در سال 1997، از برخورد دوستانه ترامپ با شرکت کننده ها تعجب کرده بود. به گفته تاگارت، وی خود را به شیوه عجیبی معرفی کرد.

donald-trump-unspoken-about-relationship-with-women1اظهار نظر درباره ظاهر زنان

تاگارت می گوید ترامپ پس از مراسم جشن فورا نزد وی آمد و از ظاهرش تمجید کرد و او را به نیویورک دعوت کرد. پس از ارتباط با آژانس های مد از تاگارت خواست برای موفقیت در این کار سن حقیقی اش را بیان نکند.

تاگارت می گوید: “از من خواست سنم را هفده سال اعلام کنم. از دید گاه او بیست و یک سال سن بالایی بود. با درخواستش مخالفت کردم.”

میزان مشارکت ترامپ در مسابقه بسیار تعجب برانگیز بود. کری پریژن از ایالت کالیفرنیا که در بیست و یک سالگی در این برنامه شرکت کرد می گوید از دخالت مستقیم ترامپ در انتخاب شرکت کنندگان بسیار تعجب کرده بود.  پریژن گفت: “به ما گفتند لباس های شماره دار اولیه را به تن کنیم و روی صحنه در یک خط بایستیم.”

“دونالد ترامپ وارد شد و از نزدیک ما را بررسی کرد. او مقابل هر دختری می ایستاد و او را به دقت نگاه می کرد و سپس به سراغ دختر بعدی می رفت. او در دفترچه کوچکی چیزهایی  یادداشت می کرد.

ترامپ به شرکت کننده ایالت آلاباما نگاه کرد و از او خواست جلو برود و پرسید: “به نظرت زیباترین زن در این اتاق کیست؟”

دختر در پاسخ گفت: “شرکت کننده ایالت آرکانزاس. او خیلی مهربان است.”

سوال ترامپ اما روشن بود و یک بار دیگر تکرار کرد:”برای من مهم نیست که او مهربان است. آیا او زیبا است؟”

مشخص شد که هدف آن مراسم انتخاب شرکت کنندگان دلخواه ترامپ بود. بسیاری از دختران این حرکت را تحقیرآمیز می دانستند.

ترامپ اما در مصاحبه ای گفت که هرگز این کارها را نکرده زیرا به احساسات مردم لطمه می زند و آنها را ناراحت می کند.

انتخاب زنان به‌ عنوان همکاران قابل‌ اعتماد

در راه اندازی کسب‌وکار، دونالد ترامپ به یک دلیل به زنان روی آورد: “زنان بسیار سخت‌کوش هستند- حتی سخت‌کوش‌تر از مردها”

زمانی که ترامپ باربارا رس را استخدام کرد، او را به منزل خود دعوت کرد و از او خواست در پروژه ساخت برج “دانا ترامپ” باشد.

ترامپ به رس گفته بود: ” می‌دانم که تو در دنیایی مردانه یک زن هستی. در دنیایی که مردها معمولاً از زنان بهترند، یک زن خوب از ده مرد خوب باارزش‌تر است.”

او در سازمانش به زنان زیادی مسئولیت‌های سنگین واگذار کرد زیرا خود را لایق و وفادار نشان داده بودند. در صنعتی سخت و مردانه، سازمان ترامپ به دلیل حضور فعال زنان بسیار برجسته و مشهور بود.

+ سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=216055
loading...
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • موسسه حقوقی ثبتی آماتیس
 • تبلیغات در آسمونی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  ایرج نوذری از بیمارستان مرخص شد

  به گزارش آسمونی:ایرج نوذری بازیگر سینمای و تلویزیون ظهر امروز سه شنبه 12 دی‌ماه از بیمارستان شهدای تجریش مرخص …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.