تازه های آسمونی
خانه > چهره ها > بیوگرافی ورزشکاران > بیوگرافی محمد موسوی
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • مشاورین املاک کوهک
 • طراحی سایت
 • تبلیغات در آسمونی
 • بیوگرافی محمد موسوی

  mohammad-mosavi

  نام کامل:  محمد موسوی عراقی

  باشگاه:  باشگاه والیبال کاله مازندران

  تاریخ تولد: 1366/05/31

  محل تولد: دزفول، ایران

  قد : ۲۰۳ سانتیمتر

  وزن:  ۸۶ کیلوگرم

  شماره: ۶ تیم ملی

  mohammad-mousavi-biography2

  درباره محمد موسوی

  سید محمد موسوی عراقی (زاده ۳۱ مرداد ۱۳۶۶ – دزفول) بازیکن والیبال اهل ایران است.وی در تیم‌های پیکان و پتروشیمی بندر امام و گیتی پسند سابقه بازی دارد. او در باشگاه والیبال کاله مازندران توپ می‌زند. موسوی در مسابقات آسیایی بهترین مدافع رو تور لقب گرفت.

   

  وی به دلیل پسوند خانوادگی که دارد مدتها همه فکر می کردن که اصالتا عراقی می‌باشد و حتی در این باب رسانه‌های عربی به این قضیه دامن زدن تا اینکه وی با بیان اینکه اصالت او اراکی بوده و به سبب مشکلات به دزفول مهاجرت کرده و به جای پسوند اراکی عراقی به او اطلاق شده در خوزستان از این رو چنین تصوری پیش آمده که اصالت من عراقی بوده در حال حاضر وی بهترین مدافع روی تور جهان است.

   

   پدرش معلم ورزش بوده است ولی البته الآن بازنشسته شده است و مادرش خانه دار است. محمد موسوی  دو تا خواهر دارد که هر دوتا والیبالست هستند البته به والیبال نگاه حرفه ای ندارند ولی به هر حال پیشرفتشان چشمگیر بوده در این زمینه . وی  چهار سال پیش دزفول رو به مقصد کرج ترک کرد و در حال حاضر در منطقه عظیمیه کرج زندگی میکند . موسوی  بچه محله ” فرهنگ شهر ” دزفول بوده وقتی جنگ تحمیلی تما م شد ، محمد یک سال و نیمه بود . به یکی از شهر های اطراف دزفول میروند … 

   

  شروع زندگی والیبالی محمد موسوی

   والیبال را از سوم ابتدایی زیر نظر پدرش شروع کرد . پدرش اولین مربیش بود· سال 1377 بود که محمد با تیم دانش آموزان خوزستان در مینی والیبال کشور (شهر رامسر) شرکت کرد . آن  موقع کلاس پنجم ابتدایی بود . البته در آن بازی ها مقام نیاوردند

  mohammad-mousavi-biography1

   سرآغاز والیبال حرفه ای موسوی

   ایوان بوگانیکوف یه مربی روس بود که تو شکل گیری والیبال محمد نقش به سزایی داشت و اولین مربی حرفه ایش محسوب میشود· اولین سال حضورش در لیگ برتر با تیم لوله سازی اهواز بود· سابقه عضویت در تیم پتروشیمی بندر امام  را هم دارد . چند سال پیش که با پتروشیمی جلوی پیکان بازی کرد ، توجه سرمربی حریف رو جلب کرد و قرارداد 3 ساله با این تیم تهرانی بس· اولین دستمزدش حدود یک میلیون بود . تا حالا محمد به چهل کشور سفر کرده و جزء معدود بازیکن هایی هست که در  اکثر مسابقات تیم ملی را همراهی کرده است . بهترین خاطره ورزشیش قرار گرفتن بین بهترین ها در مسابقات قهرمانی جوانان جهان است ( به عنوان بهترین اسپکر انتخاب شد) حذف تیم ایران در مسابقات آسیایی اندونزی هم تلخ ترین خاطره اش است· حدود 11 تا مدال و کاپ توی ویترین افتخاراتش دارد . الآن هم که در تیم کاله  است. 

  mohammad-mosavi (2)

  گفتگو با محمد موسوی بهترین مدافع روی تور جهان

   

  عملکرد‌‌ والیبال ایران د‌‌ر لیگ جهانی آنقد‌‌ر خوب بود‌‌ه که به نظر همه جا حرف این رشته است

   این باعث خوشحالی است و همه ما از این بابت احساس غرور می‌کنیم. مرد‌‌م امروز والیبال را د‌‌وست د‌‌ارند‌‌.

  هنوز فراموش نکرد‌‌ه‌ایم روزگاری را که کمتر کسی حاضر به د‌‌ید‌‌ن بازی‌های تیم ملی بود‌‌ اما شما ببینید‌‌ مثلا د‌‌ر بازی با آلمان جا که د‌‌ر سالن 12 هزارنفری آزاد‌‌ی نبود‌‌ هیچ، عد‌‌ه زیاد‌‌ی هم پشت د‌‌ر سالن ماند‌‌ند‌‌.

  ضمن آنکه همین اقبال از سوی رسانه‌ها و حتی صد‌‌ا و سیما هم د‌‌ر مورد‌‌ والیبال اتفاق افتاد‌‌ه و باعث خوشحالی است. سوای این من شنید‌‌م حتی زمانی هم که بازی ما با کوبا ساعت 5 صبح بود‌‌ مرد‌‌م از خواب بید‌‌ار شد‌‌ه و بازی تیم ملی را تماشا می‌کرد‌‌ند‌‌. 

   

  قبول د‌‌اری والیبال ما کم کم فوتبال را از تک قطبی بود‌‌ن و کانون توجهات خارج کرد‌‌ه؟

  البته باید‌‌ واقعیت‌ها را بپذیریم. فوتبال رشته اول مرد‌‌م است و آنها نگاه خاصی به این رشته د‌‌ارند‌‌.. .فوتبال با گوشت و خون مرد‌‌م آمیخته شد‌‌ه اما با عملکرد‌‌ی که والیبال ایران د‌‌ر یکی 2 سال گذشته د‌‌اشته، فکر می‌کنم به روزهایی نزد‌‌یک می‌شویم که فاصله چند‌‌انی با فوتبال از نظر محبوبیت د‌‌ر بین مرد‌‌م ند‌‌اریم و این رشته را کم کم از تک قطبی بود‌‌ن خارج می‌کنیم ما می‌خواهیم به جایی برسیم که مرد‌‌م فوتبال نببینند‌‌ و والیبال رشته اولش‌شان شود‌‌.(( 

   

  اگر بخواهیم واقعی فکر کنیم، کمتر کسی فکر می‌کرد‌‌ ما د‌‌ر لیگ جهانی تا این حد‌‌ د‌‌رخشش د‌‌اشته باشیم. موافقی؟

  خوشبختانه برنامه‌ریزی والیبال به شکلی است که پله پله مسیرش را طی می‌کند‌‌. ما د‌‌ر این سال ها نه رشد‌‌ عمود‌‌ی د‌‌اشته‌ایم و نه د‌‌رجا زد‌‌ه‌ایم. همه چیز با برنامه بود‌‌ه و این موفقیت‌ها حق ماست. ایران برای رسید‌‌ن به لیگ جهانی تلاش و ممارست زیاد‌‌ی کشید‌‌. عبور

  از سد‌‌ ژاپن و مصر کار آسانی نبود‌‌ ولی ما این کار را کرد‌‌یم، چون به هد‌‌ف‌های بزرگ‌تری فکر می‌کرد‌‌یم.

  ما حالا د‌‌ر حالی یکی از تیم های موفق لیگ جهانی به شمار می‌رویم که زمانی آسیا را برای خود‌‌مان بزرگ می‌د‌‌ید‌‌یم. اصلا ابایی ند‌‌ارم از اینکه بگویم امروز والیبال ایران د‌‌ر جهان برای خود‌‌ش یک برند‌‌ است.

  شاید‌‌ اگر ما شکست مقابل روسیه را د‌‌ر د‌‌و بازی تجربه نمی کرد‌‌یم حالا شرایط‌مان قد‌‌ری فرق می‌کرد‌‌.د‌‌ر بازی اولی که مقابل روسیه انجام د‌‌اد‌‌یم، باورمان نمی‌شد‌‌ د‌‌ر لیگ جهانی هستیم و یک مقد‌‌ار استرس د‌‌اشتیم، اما د‌‌ر بازی د‌‌وم توانستیم یک گیم بگیریم. د‌‌ر

  د‌‌ید‌‌ارهای بعد‌‌ی بچه ها به این خود‌‌باوری و اعتماد‌‌ به نفس رسید‌‌ند‌‌ که می‌توانند‌‌ شگفتی ساز شوند‌‌ و خود‌‌ را د‌‌ر سطح اول والیبال د‌‌نیا ببینند‌‌. 

   

  بازی با ایتالیا و کوبا اوج کار ملی پوشان ما بود‌‌. فکر می‌کرد‌‌ی ایتالیا را د‌‌ر خانه‌اش شکست د‌‌هیم؟

  هم ما و هم شما کاملا به قد‌‌رت والیبال ایتالیا د‌‌ر د‌‌نیا واقف‌ هستیم‌. آن ها تیم‌های ریشه د‌‌اری هستند‌‌ که هم سابقه چند‌‌ د‌‌وره قهرمانی د‌‌ر لیگ جهانی و هم المپیک‌های متعد‌‌د‌‌ی را تجربه کرد‌‌ه‌اند‌‌. به هر حال ما د‌‌ر حضور تماشاگران آنها به مصاف‌شان رفتیم و می د‌‌انستیم کار بسیار سختی د‌‌اریم.

  با این حال با انگیزه و تجربه‌ای که از 4 بازی قبل خود‌‌ مقابل روسیه و صربستان کسب کرد‌‌ه بود‌‌یم این تیم را د‌‌ر بازی اول شکست د‌‌اد‌‌یم و همه را شوکه کرد‌‌یم. د‌‌ر بازی د‌‌وم شرایط قد‌‌ری فرق کرد‌‌.

  ما د‌‌ر این بازی اگرچه د‌‌ر 2 گیم اول مغلوب تجربه ایتالیا شد‌‌یم اما خود‌‌مان را نباختیم و تا آخر جنگید‌‌یم ولی د‌‌ر نهایت د‌‌ر گیم پنجم شکست خورد‌‌یم. اگر واقع‌‌بین باشیم پیروزی د‌‌ر خاک ایتالیا د‌‌ور از انتظار بود‌‌، اما با روند‌‌ی که د‌‌اشتیم باورمان هم شد‌‌ه بود‌‌ که

  می‌توانیم. د‌‌ر مورد‌‌ بازی با کوبا هم ما سفر کلافه کنند‌‌ه و طولانی به هاوانا د‌‌اشتیم.

  2 بازی سنگین مقابل ایتالیا انجام د‌‌اد‌‌ه بود‌‌یم و با بد‌‌نی خسته به مصاف این تیم رفتیم اما با وجود‌‌ همه قد‌‌رتی هم که این تیم د‌‌اشت توانستیم این تیم را د‌‌و بار پیاپی د‌‌ر زمین خود‌‌ش شکست د‌‌هیم و توجه همه تیم ها را به خود‌‌ جلب کنیم. 

   

  با این شرایط همه می‌‌گویند‌‌ د‌‌یگر آسیا برای والیبال ما کوچک شد‌‌ه با این سطح انتظار مشکلی ند‌‌اری؟

  هیچ مشکلی ند‌‌ارم چون د‌‌قیقا همین اتفاق افتاد‌‌ه. البته د‌‌ر آسیا هم تیم‌های خوبی مانند‌‌ چین، ژاپن و کره حضور د‌‌ارند‌‌، اما به نظر می‌رسد‌‌ والیبال ایران د‌‌یگر راه‌ خود‌‌ش را پید‌‌ا کرد‌‌ه‌ و بیشتر نگاه‌مان به د‌‌نیاست تا به آسیا. بی شک وقتی ما د‌‌ر لیگ جهانی چند‌‌ین

  پیروزی آن هم مقابل تیم‌های خوب د‌‌نیا کسب کردیم، یعنی باید‌‌ سکوهای جهانی را د‌‌ر نظر بگیریم.

  ما حالا به جایی رسید‌‌ه‌ایم که بازیکنان ما می توانند‌‌ به تیم‌های قد‌‌رتمند‌‌ د‌‌نیا ترانسفر شوند‌‌. من قبلا گفته‌ و باز هم تاکید‌‌ می‌کنم که اگر بخواهم از بین حضور د‌‌ر المپیک و حضور د‌‌ر لیگ جهانی یکی را انتخاب کنم قطعا لیگ جهانی را انتخاب خواهم کرد‌‌. 

   

  محمد‌‌ موسوی از کسب عنوان بهترین مد‌‌افع روی تور جهان چه حسی د‌‌ارد‌‌؟

  این افتخار تنها برای من نیست. همه این موفقیت‌ها د‌‌ر نهایت یک مجموعه را تشکیل می د‌‌هند‌‌ به نام والیبال ایران. من این افتخار را به مرد‌‌م ایران که همیشه مشوق ما بود‌‌ه‌اند‌‌ تقد‌‌یم می کنم. 

   

  نقش ولاسکو د‌‌ر این موفقیت‌ها چقد‌‌ر است؟

  او یکی از بزرگترین مربیان د‌‌نیاست و د‌‌ر کیفیت کارش هیچ شکی نیست. به نظرم ورزش ما برای پیشرفت به مربیان بزرگ این‌چنینی نیاز د‌‌ارد‌‌. مربیان بسیار خوب د‌‌اخلی هم د‌‌ر تیم ملی هستند‌‌ که از تجربیات ولاسکو به خوبی استفاد‌‌ه می‌کنند‌‌ و حضور او می‌تواند‌‌ کلاس د‌‌رس بزرگی برای کسانی که د‌‌ر تیم ملی هستند‌‌، باشد‌‌.

  د‌‌و عامل د‌‌ر موفقیت ولاسکو د‌‌خیل است، یکی مسائل روانی و د‌‌یگری فنی. قبل از اینکه او به ایران بیاید‌‌، بازیکنان ما عملکرد‌‌ خوبی د‌‌ر مسابقات د‌‌اشتند‌‌ ولی او مسائل خیلی کوچک را پید‌‌ا می کرد‌‌ و به تیم کمک می کرد‌‌. این غلط است که بگوییم او فقط طرز فکر ما را عوض کرد‌‌ه. 

   

  بسیاری معتقد‌‌ند‌‌ مربیان د‌‌اخلی هم د‌‌ر رشد‌‌ والیبال خیلی نقش د‌‌اشته‌اند‌‌. موافقی؟

  البته که نباید‌‌ از عملکرد‌‌ خوب مربیان د‌‌اخلی هم که د‌‌ر باشگاه‌ها کار می‌کنند‌‌، غافل شویم. این باشگاه است که بازیکن را به تیم ملی معرفی می‌کند‌‌ و مربیان د‌‌اخلی بسیار خوبی د‌‌ر تیم‌ها فعالیت می‌کنند‌‌. ما خود‌‌مان د‌‌ر کاله با مربی ایرانی قهرمان آسیا شد‌‌یم. به نظر من هرکسی به نحوی د‌‌ر این موفقیت سهیم است. 

   

  فکر می‌کنی با این موفقیت‌هایی که والیبال کسب کرد‌‌ه، نگاه مسئولان ورزش به رشته‌ای غیر از فوتبال تغییر کند‌‌؟

  شاید‌‌ مسئولان ورزش هم طبق ذائقه مرد‌‌م عمل می‌کنند‌‌ و نگاه‌ها به فوتبال طور د‌‌یگری است، اما با موفقیت‌هایی که به د‌‌ست آمد‌‌ه، باعث شد‌‌یم نگاه‌ مسئولان عوض شود‌‌. موفقیت‌های والیبال آن قد‌‌ر بزرگ است که د‌‌یگر کسی نمی‌تواند‌‌ آنها را ناد‌‌ید‌‌ه بگیرد‌‌ و از آن سرسری رد‌‌ شود‌‌. اگر این نگاه ‌ها زود‌‌تر تغییر می‌کرد‌‌، شاید‌‌ موفقیت‌ها خیلی زود‌‌تر از اینها حاصل می‌شد‌‌. والیبال هم اکنون مورد‌‌ توجه د‌‌ولت، مجلس و وزارت ورزش است و امید‌‌واریم تا آخر نیز همین طور باشد‌‌، نه اینکه تب مسابقات خوابید‌‌ همه چیز فراموش شود‌‌. 

   

  به عنوان یک ملی‌پوش سهیم د‌‌ر این موفقیت‌ها فکر می کنی مشکل اصلی والیبال امروز چیست؟

  امکانات و بود‌‌جه. کمبود‌‌ سالن واقعا د‌‌ر کشور محسوس است. ما سالن د‌‌ر کشور د‌‌اریم اما استاند‌‌ارد‌‌ نیستند‌‌. ما پتانسیل بسیار خوبی د‌‌ر والیبال د‌‌اریم ولی امکانات اجازه نمی‌د‌‌هد‌‌ از همه آنها استفاد‌‌ه کنیم. وجود‌‌ اسپانسرها و فراهم شد‌‌ن شرایط کار برای آنها هم می‌تواند‌‌ کمک بزرگی به رشد‌‌ بیشتر باشد‌‌. 

   

  و سوال پایانی، محمد‌‌ موسوی د‌‌ر حال حاضر به حضور د‌‌ر تیم‌های معتبر اروپایی فکر می‌کند‌‌ یا می‌خواهد‌‌ همچنان د‌‌ر ایران بازی کند‌‌؟

  من قبلا هم از تیم‌های اروپایی و یک تیم قطری پیشنهاد‌‌ د‌‌اشتم اما به آنها فکر نکرد‌‌م. اگر از یک تیم بسیار خوب اروپایی به خصوص از لیگ ایتالیا پیشنهاد‌‌ی د‌‌ریافت کنم، مطمئنا می‌پذیرم.

   

  مشاهده بیوگرافی سعید معروف

  مشاهده بیوگرافی سایر والیبالیستها

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=37613
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  مجید حسینی ، مدافع استقلال ; بیوگرافی + عکس

  نام: سید مجید حسینی ( Majid Hosseini ) متولد: 31  خرداد 1375 : ایران – کرج ( …

  202 دیدگاه

  1. سلام آقای موسوی میخوام مسابقه ی فردا رو بترکونیدا ااااا هوادار شما ترسا

  2. لفطا جواب بده تا دق نکردم

  3. سید جونم میتونی آرزوی منو برآورده کنی بیای یه بار همدان

  4. اقا سید خییییییلی گلی خیییلی دوست داریم توروخدا یه سری هم به شهر ما بزن خوشحال میشیم اگه یه روز به عمرم مونده باشه میام میبینمت و ازت امضا میگیرم عاشقتممممممممممم خیلی خوبی فداییییییی داریییییی

  5. عشق موسوی

   سلام موسوی جون خیلی دوووووووووووست دارم دیگه اگه جوابمو ندید میرم خودکشی میکنم بخاطر شما واقعا دروغ نمیگم من منتظرتون هستم

  6. عشق موسوی

   عاشقتم سید اگه جوابمو ندید دیگه میرم خود کشی میکنم بخاطر شما

  7. آسمونی ها توروخدا به محمد بگین ریششو نزنه خیلی زشت میشه شبیه میت میشه بابا جان به خدا ریش همه مردا رو خوشگل میکنه چون محاسنه ولی بدون ریش واقعا شبیه میمون میشن

  8. من حرف شمارو قبول ندارم فقط فوتبال

  9. اصلا ما پسرا باید عاشق پسرا باشیم همه بچه های تیم ملی دوست داشتنی هستن منم دارم تلاش میکنم که بازیکن بشم

  10. سلام اقای موسوی من عاشقتونم بابت برنده شدنتونم در بازی با روسیه را تبریک میگم فقط توروخدا شماره تونا بذارین تاما یک دفعه صداتون را بشنویم ممننونم

  11. تک مدافع قلبم سید

   سید عاشقتم خیللللللللللللیییییییییییییییی دوست دارم تو دنیا تکی
   خدا وقتی سید رو افرید شیطون گفت اگه اینو از اول نشون میدادی سجده میکردم
   تاخون در رگ ماست سید مدافع ماست
   خیلی گلی سید
   با ارزوی موفقیت بیشتر و با ارزوی غروب غم ها و طلوع شادی هایت عزیزم بووووسسس

  12. فکرکن یه عاشق بیچاره

   یادم میاد یه یروز بهم گغتن سید ومی خوای یا دنیارو گفتم یه سید دارم یه دنیاست.

  13. سید همه زندگی منه الگو ی زندگی منه همیشه برایش آروزی موفقیت دارم

   لیلی

  14. من تو این همه والیبالیست فقط فقط محمدو دوس دارم عاشقتم عزیزم

  15. دوستان خبریه؟؟؟؟؟؟؟؟ یواش تر الان انتظار دارید با این همه طرفدار سید جواب کی رو بدن؟؟؟

  16. سید خعلی دوست دارم چرا بگم دوست دارم می گم عاشقتم اصلا می خوام بمیرم برات

  17. محدثه عاشق سید

   عاشقتم دیوونه ووووووووووووووواااااااااااااااااااااارررررررررررر

  18. سلام داداش محمد منم مثل خیلیا دوستووووووووووون دارم خیلی….امیدوارم همیشه موفق باشی و سربلند هرجا که باشی مایه افتخار والیبال کشور باشی همینطور که تا الان بودی… خیلی ایوول داری داداشی فداتمممم به مولاااااااا…هه ببین اسم مولا رو اوردم پس بدون چقدرررررررر دوووووووووست دارم

  19. مستر موسوی هرچقدر هم خوشگل باشه به پای سعید ما نمیرسه اینو دیگه باید هوادارن موسوی قبول کنن

  20. ابروی ما فریمانیارو بردی نچ نچ

  21. خیلی عشی گلم

  22. salam mohammad jooooooooooooon man kheili doset daram khosh hal misham age javabamo bedi azizam aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasheghetam

  23. دختراخودتونوکنترل کنید چه خبرتونه؟بابااین بنده خداروکشتید بااین همه احساسات جواب کیوبده آخه آقای موسوی همیشه موفق باشی:-D:-* ازت خواهش میکنم جواب این فاطمروبده تانابود نشده

  24. اگه کسی شماره یا میل ایشونو داره بگه…

  25. من عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااشششششششششششششششققققققققق این بشرم خدایا شکرت که خوجمل ترین ها بهتری نا و همه چی تموما را جز ایرانیان قرار دادی
   به عشق ممد ججججججججججججججججججججججججججوووووووووووووننننننننننننننننننن که نفس تمام دخترای جهانه نه دخترا بلکه پسرا پیرا و جوونا

  26. فقط فقط می تونم بگم خیییییییییییییییییییییییییییلی دوست دارم اصلا میدونی چیه عاشششششششششششششششششششششششششششششششششششششقتم

  27. بابا این دخترا دیگه کی هستن.سید مون روخوردن.

  28. بیا جواب بده به مننننن
   تو که کنار من نیستی بیا حوابمو بدههه تا آروم شمممممممممم
   عاشق موسوی چی کار کنم چی کار کنم
   بیا جوابمو بده تا نمیرم
   بیا جوابمو بده
   دنیا ی من عاشقتمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

  29. سلام خوبین .واقعا نمیدونم به دخترا چی گفت فقط بدونید حرفاتون خیلی زشته.مرسی از وبلاگه قشنگتون

  30. مانیا موسوی

   سلام مرسی از وبلاگتون عاااااااااااااااالیییییییییییییییییییییی بود دخترا چقدر تخیلاتتون قویه………….

  31. محمدجان من خودم والیبال کار میکنم انقد که به بازیات توجه کردم پیشرفتی کردم که باورت نمیشه…توروجون هرکی دوس داری جواب ماروبده..بابا کشتیمون دیگه

  32. فاطمه عزیز دلم ناراحت نشو ازدواج نکرده

  33. asheqetm seyed bedun to nemitunm zendegi konm

  34. آقا نگو که محمد ازدواج کرده یعنی میمیرم
   آسمونی ها میشه بگید محمد ازدواج کرده یانه ؟ من خیلی ناراحتم

  35. سلام محمدم عاشقتم خیلی زیاد به قرآن بدون تو زندگی برام سخته هروز به تو فکر میکنم کلا خونوادگی دوست داریم ♥♥♥♥I LOVE YOU

  36. نمیدونم چی بگم.فقط میتونم بکم عاشقتم.اگه باورنمیکنی من خیلی بدبختم.هرروز اگه یادت نکنم میمیرم.محمدجون خواهش میکنم بیا فریمان من برات میمیرم.این حرفا واقعی هرروز وقتی تنها میشم برای رسیدن به تو گریه میکنم.من دوازده سالمه ولی شماروخیلی دوست دارم.عاشقتمممممممممممممممممممممممممم.

  37. سلام محمد.تو الان تو مسابقات لیگ جهانی و من مسابقاتتو دنبال میکنم.فقط ارزوی موفقیتتونو دارم.همین…فقط خدا کنه برگشتی پیامامو بخونی.امیدوارم بی جواب نزاری مارو.حالا که ادم مشهوری شدی و طرفدارات واست جون میدن حداقل واس دل خوشیمونم شده یه نگاهی بما بنداز.عاشقتم داداشی6….عدد 6 رمز ما.یادت نره هه

  38. سلام محمد.من هیچ امیدی به دیدنت ندارم.چون نه تو میای پشمن ومن نه تهران…واس همین دیدنت غیر محال شده برام..من به تو به چشم داداش نداشتم نگاه میکنم واقعا.و با همین نگاه واز راه دور میگم خیلی دووووووووووووووست دارم خیلی.از اعماق وجودم واست نوشتم امیدوارم فقط بخونی.همین

  39. جزابترین پسر روی زمینی سید جونم

  40. محمد جونم تو همهی زندگیم شدی همهی وجودم حتی یک روزم بدون فکر تو دووم نمییارم عاشقتم خییییییییییییلی تو وجود منی دوست دارم کاشکی اینو میتونستم بت بگم یا حتی ی بار ببینمت

  41. ..... یه عاشق که چقدر نظر گذاشته.

   آسمونی ها شما لطفا به آقا محمد بگید که جواب ما رو بده یعنی اگه بشه جواب همه رو توررررررررررررررررروخخخخخخخداا داریم سکته می کنیم. جون عزیزاتون….

   • --> آسمونی

    دوست عزیز مسلماً آقای موسوی فرصت نمیکنن به تک تک نظرات پاسخ بدهند، ولی مسلماً خواهند خوند

  42. عشق یعنی یه پلاک
   که زده بیرون از دل خاک
   عشق یعنی سید موسوی که مدافعه توی والیبال
   دنیای شما ها کره ی زمینو خورشید و ماه
   دنیای ما عاشقا سید نازو خیلی با حال
   کاپی اینجا ایستاده منتظر یه پاس ساده
   موسوی با اون دفاعش زد تو زمین حریفش
   دم بچه هامون گرم که هر جایی که بودن
   پرچممون رفتش بالا
   تشکر میکنیم همین حالا
   به خصوص از عشق دنیا از جمله من
   سید محمد موسوی عزیز
   ی شعر مسخره که دیشب یادم افتاد شما ببخش آقا سید عزیز
   دوسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دداررررررررررررممممممممممممم

  43. آقای موسوی چرا جواب منو نمیدی؟ جون هرکی دوست داری منتظر جوابم من همونیم که بهت گفتم چرا پیام منو نمی خونی ؟خودت جواب بده؟ امید وارم هر چه زودتر از این شایعات نجات پیدا کنی …. به امید موفقیت تو… دوستت دارم از ته دل

   • دل بی تابه آقای موسوی تو رو خدا جواب منو بدید طرفدار همیشگیه شما و عاشقتون مبینا

    • سلام اقای موسوی دیگه این حرفا براشون عادی شده واقعا چه فکری میکنید که این حرفا رو میزنید تو رو به جد موسوی یه کم شعو داشته باشید

  44. خیلی نامردی آقای موسوی چقدر واست پیام گذاشتم ولی نخوندی ………واقعا اشکمو دراوردی این همه گفتم بازم میگم که من عاشق محمدم اصلا خدا منو برای محمد جون ساخته اونم برای من دوستت دارم آقای موسوی فقط تورو خدانظراتمو بذار

   ولی از خدا ناراحتم که هر شب منو به گریه تو وادار میکنه……. حالابرم تا بیشتر گریه نکردم……. خدافظ عشقم

  45. سلام من هم در خوزستان به دنیا اومدم و هم استانی اقا محمد هستم .
   مرسی از شما. بابای

  46. خیلی دوست دارم محمد جووووووووووون……. .فقط یک گله ای که داشتم اینه که چرا یک عکس تکی خوشگل اقا محمد نداره؟؟؟؟؟؟؟چون می خواهم بکشم اینو میگم

  47. خجالت بکش آقا محمد

   کی روش میشه با این همه طرفدار که دارن برات میمیرن از جمله من ازدواج کنی ؟

   راستی حالت خوبه مشکل کمر و دستت چطوره ؟

   دوستت دارم جوابمو بده جون هر کی دوست داری هر شب دارم گریه میکنم که چرا بهت نمی رسم …..مرد نیستی اگه ازدواج کنی اون وقت به جز زنت هیچ طرفداری نداری ….دوستت دارم از ته دل

  48. سلام محمد عزیزم من خیلی عاشقتم توروخدا بیا اصفهان لطفا

  49. بازی فوق العاده ای داری ولی ب عنوان نقد با نرگس جان موافقم تو موقعیت های حساس سرویس پرشی نزن لطفا

  50. محمد جون عاشقتم
   یعنی اگه بهم بگی بمیر برات میمیرم
   اخه چرا نمیایی شهرکرد ؟؟
   بخدا میخوام از نزدیک ببینمت
   مرگ من بیا
   خب؟

  51. اقا محمد عاشقتمممممممممممممممممممممممممممممممممممممم خیلی خوب بود ولی جان همون عقربایی که میگرفتی دیگه سرویس پرشی نزن

  52. سلام من هم شماوهم اقای معروف رومی پسندم من برای اقای معروف باهمین اسم نظرگذاشتم ارزودارم هم شما وهم اقای معروف ببینم گیلان………….بقشوازبرای اقای معروف بخونین

  53. سلام من 18سالمه. تا چندهفته ی گذشته من اصلن اهل والیبال نبودم اما وقتی سید رو دیدم عاشق هر چی والیباله شدم. واقن آقای موسوی خیلی نازه!!!

  54. بخدا قسم محمد حرف نداری بچه های سنندج خرابتن

  55. محمد جون چی میشه بیایی به شهر اردبیل؟باشه

  56. سلام من سها هستم خواهر مینا از اصفهان .والیبالیست فقط محمد موسوی عاشقتم سها 16 ساله از اصفهان

  57. محمد جون لطفا بیا اصفهان.تو که این همه کشور رفتی یه توک پا بیا اصفهان

  58. عاشقتم عشقم همین ایجا باش ما رو تنها نزار

  59. اینم دوسش دارم خیلی زیاد.

  60. والیبالیست فقط محمد موسوی!

  61. محمد عشقم خیلی‌ دوستت درم لطفا بیا آستارا

  62. عاشقشممممم خیلی نفسه

  63. من واقعا از ته دل دوسش دارم

  64. موسوی عاشقتم♥♡♥الگوی من تو والیبال موسوی خوده عشقی

  65. سلام
   سنشون الان 27 سال میشه نه 25 سال
   متاسفانه مشکلی که ئاریم همینه، یعضی از افراد که تعدادشون هم زیاد نیست، سر آقای معروف و موسوی شدیدا بحث و جدال دارند
   تنها برای تیممون آرزوی موفقیت و پیروزی در برابر تیم های دیگر دارم
   و بعدشم امیدوارم همشون چه اونایی که ازدواج کردند چه اونایی که ازدواج کردند در زندگیشون موفق بشند و اون چیزی که لیاقتشون قسمتشون باشه

   • این که چیزی نیست
    تو وبلاگا و اینستاگرام این عزیزان ببینید چه خبره
    فکر کنم از بس قربون صدقه شنیدند، دیگه حالشون بهم بخوره
    این کارا اصلا باعث جلب توجه نیست و به نظر من شخصیت پایین میاره
    اگر از خودشونم بپرسید مطمئن باشید همین میگم
    من این از یک خواننده مطرح شنیدم که ارزش این کلمات خیلی پایین اومده

  66. عاشقشم ولی حیف که حتی یه بارم نه میشه دیدش نه میشه بهش گفت و نه اصلا به گوشش میرسه که یه همچین آدمیم وجود داره………اینجا بش میگم موفق باشی گلم

  67. واقعا حیف وقتتون که بخواین بیاین اینجا و سر چیزای بیخود با هم بحث کنین مثلا سر همین ازدواج محمد یا ازدواج نکردنش تازه اینجا خوبه تویه یکی از وبلاگ ها دیدم سر همین موضوع فوش و فوش کشی شد اصلا ی وضی.خدایا همهی جونامونو به راه راست هدایت کن.بجای این که کامنت بیخود بزارید ی کامنتی بزارید که نشون بده واقعا طرفداره سیدید و تیم ملی ایران و حتی اگه ازدواجم کرده واسش ارزوی خوشبختی کنید ن حسادت و جرو بحث

  68. فاطمه سادات میرمحمدکاشی

   من یکی از طرفدارای پروپا قرص سیدم واقعا به عشق ایشون والیبالو میبینم
   از بازیشون لذت میبرم.
   امیدوارم بتونم یه روز ایشونو از نزدیک ببینم♥♡♥

  69. خیلی هارو دیدم واقعا فوق العاده بازی میکنن ولی به گرد پای آقا سیدمون که نمی رسن

  70. میشه بگین رشته تحصیلی سید چی بوده؟؟!! چی میخونده؟؟!! یه خاهشیم داشتم ازتون، اگه میشه به سید بگین منو بلاک نکنه تو اینستا دیگه!! من همیشه ی همیشه ازش دفاع میکنم! تاحالا با چند نفر تو پیجش دعوا کردم چون به سید توهین میکردن!! خاهش میکنم بهش بگین منو برگردونه! بخدا دارم دیوونه میشم که نمیتونم براش کامنت بذارم 🙁 منم از طرفداراشم خب آخه! 🙁

  71. اومدی اینجا دعوا کنی توبه همه گیر میدی ها اصلا به شماها چه که به شوهرعزیز من همش گیر میدید اصلا مگه خودتون ناموس ندارین دیگه نبینم حرفی ازمحمد من بزنینا

  72. من دوسش دارم واقعا دوسش دارم حتی بعضی وقتاکه می بازه بغض میکنمو بعدش گریم می گیره دیگه نمی تونم تحمل کنم چون اون زاگسس داره ازارش میده امیدوارم همیشهه موفق باشی محمد

   • محمدموسوی

    ممنون از لطفت زهرا جان من هم برایت اروی موفقیت میکنم))))))))))))))

    • منم هرچی دنبال کلمه مناسب برای توصیفش خواستم پیدانکردم
     ولی خیلی برای ایران افتخار می کنم که کسایی مثل اقای موسویرو دارن واقعابراش از ته دل خوشحالم
     امیدوارم به هرچی که میخوادبرسه

   • عاشق محمد

    زاگسس چیه من آخر نفهمیدم اگه میشه بگو

  73. سلام میشه به اقای موسوی بگید عاشقشم توروخدا قسمتون میدم بگید من بجنوردی ام خواهش می کنم بهش بگید تورو خدا بهش بگید نگید که نمی تونم خواهش میکنم جون هر کی که دوست دارین خواهش میکنم خواهش میکنم بهش بگید وشمارشو بگیرید تورو خدا خواهش میکنم

  74. سيد محمد موسوي اهوقلندري

   سلام اقای موسوی اگر میشود به وب سایت من سربزنید واگر میشود پیامکی برای من ارسال منید من شمارا دوست دارم و میخواهم شماره شمارا داشته باشم حتما سربزنید به وب سایتم.ممنون

  75. سيد محمد موسوي آهوقلندري

   سلام اقا سید تا به بچه های مدرسمون میگم من سید محمد موسویم میگه تو پسرعموی موسوی والیبالیست هستی من خیلی شما رو دوست دارم

  76. من محمدِ مساوی رو یه اسطوره ورزشی میدونم، خیلی دوسش دارم..امیدوارم همیشه سلامت باشین

  77. من هم از اقای محمدموسوی خیلی خوشم میاد من همه ی خبراوبازی هارونگاه می کنم حتی اگه اخرشب هم باشه من عاشق والیبال و اقای موسوی هستم

  78. آقای موسوی واقعا بازیکن خوبی اند وبسیار خوشگل وخوشتیپ هستند با ارزوی موفقیت برای ایشون راستی واقعا از اروپا پیشنهاد بگیرند میرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حیفه به خدا

  79. آقای موسوی ازدواج کردن اگر عکس 2تا خواهراشون رو با عکس رو جلد مجله( خانم روسری مشکی با مانتو شیری ) رو مقایسه کنین می فهمین ازدواج کردن

  80. من که خیلی دوسش دارم.موسوئ یه قهرمان واقعیه.از طرز صحبت کردنش معلومه که ادم فهمیده و متواضیه.در ضمن ایشون سید هستن و نباید الکی پشت سرشون حرف زد و بهشون توهین کرد.ما باید از قهرمانامون حمایت کنیم.

  81. تف به ذات این فدراسیون وقتی خودشون به خودشون رحم نمیکنن چه انتظاری بای داشت طرف فوتبالیسته تو جمع ملتو فش میده فدراسیونش صورتشون رو با سیلی سرخ میکنن اما اینجا واقعا شرم آوره آقای داور زنی ناز شصتت ناز غیرت ورزشیت

  82. khabar raste vaghean??????????????????????

  83. تو چرا میگی من پسرم بعدشم تو واقعا بی کاری من نمیدونم تو میخوای چه حور دکتری بشی وای به حال مریضات بعدشم مردم دوس دارن با ورزشکارشون در ارتباط باشن و ازش عکس ببینن اون وقت اگه عکس نداره همه تون میگین حالا فکر کرده کیه که هی خودشو میگیره خدایی نمیگی راستی من اون عکس تو حمومو نفهمیدم تو کدوم وب دیدیش من که هرچی دیدم عکس تو حموم ندیدم

  84. من از آقای سید محمد موسوی عذر می خوام که کمی تند برخورد کردم بابا نا سلامتی ایشون سیدن باید بیشتر رعایت کنن

  85. --> آسمونی

   دوستان عزیز لطفا بحث های شخصی را در سایت انجام ندهید

  86. امام علی عله السلام: بپرهیزید از اینکه خود را برای دیگران بیارایید وبا انجام این گناه به جنگ با خدا برخیزید
   اما صادق عله السلام: لباس نازک وبدن نما نپوشید؛ زیرا چنین لباسی نشانه سستی و ضعف دین است

  87. نیوشا خانوم شما جای خواهر منی خوبم میدونی هیچ کسیو تو قبر دیگری نمی خوابونن پس حساب عادل و شهرام از محمد یا بقیه جداست بعدشم به من و شما چه که محمد عکس تو حموم خودشو گذاشته تو اینستا شمام خانوم دانشجوی پزشکی به جای این که هر روز بیای اینجا یه کم درس بخون دکتر بشی مردمو درمون کنی باشه هموطن (فقط چون هم والیبال کار میکنی هم تکواندو کیبرد منم حرفای بد تایپ نمیکنه ها دست خودم بود…استغفرا…)

   • ببین شما نگران درسای من نباش من کار خودمو بلدم من از این ناراحتم که این آقا محمد موسوی کهادعا داره کلی چرا این رفتارا رو میکنه بابا عکساشو نزاره هی این ور واونور همون طور که شما پسرا درباره ی همه چیز ما دخترا نظر میدین گاهی هم از خود بی خود بیشین بعضی دخترا هم اینطوری اند حرف من اینه

  88. عکس های جدیدشم بزاررین

  89. من به آقای موسوی هم میگم ایشون از اینکه دخترا بهش گیر میدن و شمارشو می خوان می ناله اما نه جناب موسوی کر از خودته که هر عکسیو می زاری تو اینستاگرامت ایشا الله که حرفام بهت برسه دادا تو نوعی انحطاطه جامعه ای چرا عکس تو حمومت همه جاست هـــــــــــــــــــــــــا؟////

  90. واقعا ادمای بی ادبی هستین اول یه چارتا کتاب اصول اولیه ی اداب معاشرت یا چگونه فردی مبادی اداب باشیم بخونیم بعد از سید انتقاد کنید قیافه سیدم هر چی باشه مطمئنم از تک تکتون خیلی بهتره در ضمن شما بسکتیا مگه بیکارین خودتون درگیر مسائل درون گروهی میکنین خوبه مام بیام سر بکشیم تو زندگی بسکتبالیستا ها خوبه

   • ببین بچه ای والیبالی ها درو برداشتن اما من خودمم والیبالی ام واز این همه بی حیاییه والیبالی های زن و مرد بی زارم برو اون آقای شهرام محمودیو نگا عکس بی روسری وبی حیا زنش همه جا هست (سوگند) یا عادل غلامی(سمیرا) با اون موهای زرد زشتش زن…..

    • آفرین نیوشا جون واقعا دمت گرممممممممم منم خیلی بدم میآد محمد جون تودیگه بی حیا نیاش که توآخرت تحمل عذابتو ندارم

  91. fatemeh chegini

   asheghetam mohammad. male khodami

  92. کرم از خوده موسویه که عکساشو میزاره همه جا

   • نیوشاخانم فهمیدی محمد عشقش می کشه عکساشو بزاره نیوشا تو می خوای تو اینده چی کاره بشی اگه مدیر مدرسه که بشی بچه ها ازدستت دق می کنن ازبس که به همه چیزو همه کس گیر میدی وای بحال بچه هاو شوهرت

  93. خبر خبر محمد موسوی عروسی کرده دم خروسی کرده خانوما تسلیت

  94. Shooma aval boro khoodeto dorost kon har cheghad ham ke ishoon zesht bashan ke nistan adamiyam ke ba see eftekhare keshvareshoon hastand vali shoma chi ye most adami ke faghat baladid rajebe ino on gheyrati koonid o bad begid mohamad eshghe mane o bf mane o nemizaran kasi rajebesh in toori harf bezane

   • ببین جوجه اولا من یه دانشجوی رشته پزشکی ام واین چیزایی که گفتم واقعیه مگه یقیه نگفتن چشاش چپه و…منم مثه اونا در ضمن تا بزه نکنه بز بازی خره نکنه دم درازی تااین موسویه یه کاری نکنه دخترا کاری بهش ندارن ور نداره چپ وراست عکساشو بزاره تو اسیتا در ضمن بر یک انگلیسی یاد بگیر که یه مشت رو غلط ننویسی بعدشم من هم بسکتبالیستم هم والیبالیستم هم تکواندو کار تو والیبال هم اون موسوی رو مبزارم تو جیبم ورا میرم هنکی خوردی به خنسی

   • امیدوارم حرفام بت رسیده باشه جوجه بدبخت اون موسویه اسکل هنکی خوردی به خنسی

  95. سلام .داداش گلم محمد من و دوستام عاشقتیم و برایت آرزوی موفقیت داریم

  96. یه محمد موسوی وچقد همسر!!!کاش منم محمد موسوی بودم!!

  97. قبول دارین همه با محمد احساس نزدیکی و صمیمی بودن دارن در حالی که نیستن!!!!!

   • Man hastam Mano mosavi ba ham kheyli nazdikim va as Baghie ham khahesh mikonam dast ax sare dostpesare man bar darid on faghat asheghe mane o manam asheghe on

  98. عاشقتم محمد

  99. salam aghaye moosavi ejazeeeee!!!!!ma keyli shomaro doost darima!!!man inghadr be voliball alaghemand shodam ke reshteye varzeshimo az basketball be voliball taghir dadam!!!

  100. Salam in khanoome 666666 vase in ke hamatoono besoozone alaki mige man namzadesham!man mishnasamesh!!!shoma be karetoon edame bedin!!!!rasti mage che etefaghi vase asemooni oftade ke j nemide??!!!

   • --> آسمونی

    عزیزم ما هستیم، نظراتی که پرسشی باشند رو جواب میدیم، در مورد وضعیت تاهل آقای موسوی اطلاعی نداریم (:

  101. دوستای خوبم این شعر توسط مهدیا دوست عزیزم در پنج دقیقه مانده به زنگ عربی ساخته شده انشائ الله قشنگ ترش کرد دوباره میام مینویسمش اووو قبل از اسپکاش باید مینوشتم توپاشو بدبد میزنه

  102. سید دل شکسته

   پشت درای بسته رو ویلچرش نشسته معروف کارش نداره سید دلش شکسته دخترادل شکستن همه تنهاش گذاشتن طرف مدافع ماست عشق همه دختراست دراز بی قواره اسمش عراقی داره موسوی جون که واسه ما توپ و اینا نمی زنه به جاش میره ددر مدر تیپ های ناجور میزنه چشماش همش دور میزنه دخترارو دید میزنه اسپکاشو کج میزنه پای موسوی که ور رفت ظریف با ترمه در رفت چیکار کنیم تک ترینه واسه ماها بهترینه

  103. خیلی اقایی

  104. سلام . اگه میشه شماره موبایل سید محمد موسوی رو برام ایمیل کنین.
   ممنون

  105. والیبال یک رشته خوب و پرطرفدار شده . درود بر والیبالیستای ملی پوش غیرتمند.

  106. دومبن ضد حال

   ضمن عرض خسته نباشین خدمت آقای موسوی!!!
   من با ضد حال موافقم تو که اصلا یارو رو نمی شناسی عاشق چیش شدی؟؟؟خداییش عاشق چیش شدی؟!؟!

  107. من خیلی دوسش دارم در حدی که شبا براش گریه میکنم . به نظرتون میتونم بهش برسم

  108. seyyede mahsa mousavi

   اگه بتونید بچه ها ش موسوی رو برام بیدا کنید ممنون میشم.

  109. بچه هادلتون خوش نکنین اقای موسوی صدتادرخواست دوستی داره البته منم درحد تیم ملی دوسش دارم

  110. سیده مریم موسوی

   محمد موسوی وسعیدمعروف وسایر بازیکنان والیبال تیم ملی ایران بهترینن!
   همشون بازی هاشون یکههههههههههههههههههههههههههههههه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  111. سیده مریم موسوی

   من مریم 19 سالمه بهمن 20 سالم میشه عاشق محمدموسوی و والیبال هستم هرطور شده خودمو به محمد میرسونم

   • عشق محمد

    سلام من از والیبال واقعا متنفربودم ولی امسال تو مدرسه مسابقاتو میبینیم و به والیبال علاقه مند شدم و اصلا نمیدونستم آقای موسوی کیه ؟؟؟؟؟ولی امروز که نشونش داد!!!!!!!!واااااااااای اصلا منو میگی مردم خخخخخخخ عاشقش شدم بکی از دوستام که از من کوچیکتره چون جهشی خونده میگه با اقا محمد جمعه ها میچته به نظرتون راست میگه تورو خدا اگه میدونین ادرس سایت چتشو بهم بدین ممنونم

    • سیده مریم موسوی

     نه بابا دروغ میگه……………………………………………………
     البته اول بگو دختری یاپسر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

    • سیده مریم موسوی

     نه بابا
     دختری یا پسر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

    • shoma misheh az dostetan adres mohamad mosavi begirid va be man begid mamnon misham.

   • زور نزن عزیزم نمیرسی اومده خاستگاریه من وجوابم هم مثبت بوده

  112. سیده مریم موسوی

   هم به خاطر بازیش دوسش دارم هم به خاطر قیافش

  113. اوه اوه. چقدر طرفدار داشته این اقای موسوی وما خبر نداشتیم.به امید موفقیت ایران در دیگر عرصه ها .

  114. عاشق سید محمدم…….
   فدایش …..

  115. :- Kheili eshghi mohammad

  116. Asemoni dg dooset nadaram chon javabamo nadadi, hanooz narafte enqad bimaarefat shodi ag khodaie nakarde bri k dg hichi 😕 🙁 👿 😥

  117. Asemoni joon bgu dg mousavi ezdevaj karde ya dorooghe?

   • سلام مریم جون.خوبی ❓ 🙂 مریم جون آسمونی مدتیه که جواب هیچ یک از بچه هارو نمیده 🙁 میگه میخواد بره 🙁 مریم جون تورو خدا دعا کن تا مشکل آسمونی هر چه زودترحل شه وتنهامون نذاره 🙁 🙁 🙁

    • چرا؟؟؟!!! 😥 😥 😥 😥 😥 😥

     • فاطمه جون ناراحت نباش 😆 عزیزم مشکل آسمونی حل شد و هنوزم پابرجاست و در کنارمونه 😉

     • سلام فاطمه جون. 🙂 ناراحت نباش عزیزم خدارو شکر مشکل آسمونی عزیز حل شده وقرار نیس دیگه جایی بره 🙂

      • Salam manam aghaye moosavi ro kheyli doost daram va in payam az tarafe kole khodam va kole bache haye sevome ensanie!!!manam ba nazare in khanoom/aghaye zede hal movafegham vali khob adame dige nemishe jeloye delo begire makhsoosan baraye aghaye moosavi!!!!!

  118. Asemoni to bgu raste k mousavi ezdevaj karde ya shaie as??

  119. شنیدید ازدواج کرده موسوی؟
   😀 مبارکش باشه داشت فسیل میشد

  120. من عاشق محمد موسوی ام. 😀

  121. vaaaaaaaaay asheqesham 😛 😛

  122. چرا چشو چالش چپه بدبخت؟

  123. mohammad eshghe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙄

  124. من از محمد موسوی اصلا خوشم نمی اد چون …………………………. 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😈 😈 😈 😈

  125. مطمئنم ک همه واسه ظاهرش دارن میگن خیلی دوست داریم و از این حرفا ( البته بجز بعضی ها ک والیبال و والیبالی هارو دوست دارن و منظورشون بازی هاشه) آخه من نمیدونم مرد غریبه رو فقط تو صفحه تلویزیون دیدی چطور دوستش داری؟ ❓ این دل تاحالا ب چندتا از اینا تو تلویزیون داده شده ❗ واقعا الله و اعلم 😯

  126. خیلی عالی بود ولی این یه جا باکلاسه یه جا بی کلاسه چه جوریه اقا 😀 🙄 🙂 😕

  127. چاکرتیم داش سید ایشالله همیشه بدرخشی 😀 😉 😛 🙂

  128. محمد جون عاشقتم

  129. قربون هرچی والیباسته ایرانیه!!! 😀

  130. منم والیبالیستم وعاشق والیبالم . ممنون . :mrgreen:

  131. آفرین به همه ورزشکاران عزیزکشورمون وآقا محمد موسوی والیبالیست توانا وپرتلاش همیشه موفق وپیروزوسعادتمندباشید

  132. مهدیه و فاطمه دخترت

   واقعا از ته دل دوست داریم اق محمد 😆 😆 😆

  133. راستش چون خودم والیبالیستم عاشق بازی کردنتم!این اولین باری که به مرد جماعت ایمیل میدم 😡

  134. عزیزم خیلی دوست دارم

  135. محمد عالیه هم بخاطر بازیش هم اینکه زن ایندم خوشش میاد ازش

  136. هیچکدوم فقط تیم شهرداری ارومیه!

   ارومیه پایتخت والیبال اسیا اینو یادتون نره!

  137. آقا غلام مبارک باشه.

  138. دمش گرم واقعا موسوی و معروف برای تیم ملی خیلی زحمت کشیدن!!!!!!!!

  139. خیلی ادم چرتیه !!!!!! ااااااه خیلی مغروره!! ایییییییییییییییییییییییییش فقط * امییییییییر غفوووووووووووور*

  140. میثاق کفایتی

   واقعا بهترینه
   خیلی دوستش دارم

  141. واقعا یکه خیلی زحمت کشید

  142. وای من عاشقشم یه دونه ست

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.