آسمونی
بیوگرافی ورزشکاران

بیوگرافی سرمربی استقلال ، علیرضا منصوریان

ثبت نام لاتاری

Alireza Mansourian1 بیوگرافی سرمربی استقلال ، علیرضا منصوریانعلیرضا منصوریان سرمربی تیم استقلال است که خود او نیز از پیشکسوتان تیم استقلال است. اگر می خواهید با علیرضا منصوریان بیشتر آشنا شوید این مقاله آسمونی را تا انتها مطالعه نمایید چرا که بیوگرافی علیرضا منصوریان را برای شما عزیزان منتشر می کنیم.

علیرضا منصوریان متولد ۱۱ آذر ۱۳۵۰ فوتبال را به صورت رسمی و از سال ۱۳۶۶ در تیم بنیاد شهید تهران آغاز کرد و بعد از ۲ فصل بازی در این تیم برای گذراندن خدمت سربازی در سال ۱۳۷۰ به تیم فجر سپاه تهران پیوست. پس از پایان خدمت سربازی و به دلیل درخشش در تیم فجر سپاه، در سال ۱۳۷۲ راهی تیم تازه‌تأسیس و متمول پارس خودرو شد. بازیکن سابق تیم فوتبال باشگاه استقلال و تیم ملی فوتبال ایران و سرمربی تیم ملی زیر ۲۲ سال و آنالیزور تیم ملی فوتبال بود. وی در تاریخ ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ به عنوان سرمربی باشگاه فوتبال استقلال تهران و جانشین پرویز مظلومی انتخاب شد.

وی برای باشگاه‌های مختلفی از جمله پارس خودرو، استقلال تهران، اشکودا یونان، آپولون اسمیرنیس و سن پائولی بازی کرده است.

وی سرانجام در ۲۷ خرداد ۱۳۸۷ پس از بازی پایانی و قهرمانی در جام حذفی به همراه تیم استقلال، از دنیای بازی در فوتبال کناره‌گیری کرد. لقب او در میان هواداران استقلال «علی منصور» است.Alireza Mansourian5 بیوگرافی سرمربی استقلال ، علیرضا منصوریان

آکادمی فوتبال استقلال

منصوریان پس از کناره‌گیری از بازی، از سوی علی فتح‌الله‌زاده مدیر عامل باشگاه، به‌عنوان رئیس آکادمی فوتبال باشگاه استقلال منصوب شد. در بهمن ماه ۱۳۸۷ پس از بازی تیم فوتبال زنان استقلال با تیم نوجوانان این باشگاه که زیر نظر آکادمی اداره می‌شود، از سوی کمیته انضباطی باشگاه استقلال به پنج میلیون تومان جریمه نقدی و توبیخ کتبی محکوم شد. در پی این ماجرا تیم فوتبال زنان استقلال منحل شد.

مربی گری در تیم ملی

منصوریان در سال ۲۰۱۱ همراه با تیم ملی فوتبال ایران به جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۱ اعزام شد که در آنجا وی به‌عنوان دستیار افشین قطبی اجرای مسئولیت می‌کرد. همچنین، پس از جدایی افشین قطبی از تیم ملی فوتبال ایران او به عنوان سرمربی تیم ملی در مقابل تیم ملی فوتبال روسیه حاضر شد که در آن دیدار تیم ملی فوتبال ایران توانست با نتیجهٔ ۱–۰ تیم ملی فوتبال روسیه را شکست دهد.

امین حاج محمدی بازیکن نفت تهران در رابطه با تیم ملی امید در زمان مربیگری او گفته است: ما ۳ سال در تیم امید با علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی بودیم و حتی با تیم‌های اروپایی هم بازی کردیم امّا یک باخت نداشتیم.Alireza Mansourian4 بیوگرافی سرمربی استقلال ، علیرضا منصوریان

Alireza Mansourian3 بیوگرافی سرمربی استقلال ، علیرضا منصوریان

Alireza Mansourian22 بیوگرافی سرمربی استقلال ، علیرضا منصوریان

تازه های مرتبط

هادی چوپان ، جانشین مرحوم بیت الله عباسپور ؛ بیوگرافی + عکس

امیر علی اکبری ، از کشتی تا مسابقات MMA ؛ بیوگرافی + عکس

شهاب نظری فر

سردار آزمون ، بازیکن پر حاشیه تیم ملی ; بیوگرافی + عکس

آسمونی

دله الی و ماجرای چالش جهانی ; بیوگرافی + عکس

احمدرضا راجی

حسن یزدانی غول کشتی جهان ; بیوگرافی + عکس

آسمونی

اکبر میثاقیان سرمربی فوتبال ; بیوگرافی + عکس

طاهره رضایی

درج نظر