تلگرام آسمونی
ورود به کانال 👉
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > چهره ها > بیوگرافی هنرمندان > طراح گرافیک و تصویرگر، گوستاوو آیمار
سامانه متقاضی - بازار ثبت تقاضای رایگان,آگهی رایگان,نیازمندیها

طراح گرافیک و تصویرگر، گوستاوو آیمار

 

گوستاوو آیمار طراح گرافیک، تصویرگر و هنرمند در بوئنوس آیرس، آرژانتین به دنیا آمد. خانواده اش به تره لو در پاتاگونیا، آرژانتین نقل مکان کردند و او هنوز آنجا زندگی می کند.
حس کنجکاوی و علاقه او به طراحی از دوران کودکی آشکار شد. او از سال ۱۹۸۷ تا ۱۹۹۱ در مرکز هنر پولیوالنته، تره لودررشته تدریس هنر و طراحی تحصیل کرد. وی در سال ۱۹۹۳ به بوئنوس آیرس رفت تا در رشته طراحی گرافیکی ادامه تحصیل دهد.
گوستاوو آیمار از سال ۱۹۸۶ دائما نمایشگاه و گالری های هنری می گذارد. او از سال ۲۰۰۴ عضو انجمن طراحان آرژانتین است. وی در سال ۲۰۰۸ برای نمایش آثار هنری اش در نمایشگاه کتاب بلوگنا و در سال در دوسالانه طراحی براتیسلاو انتخاب شد.او در حال حاضر تمام وقتش را به طراحی کتاب کودکان و نشریات مختلف اختصاص داده است و در وقت آزادش مشغول خلق آثار هنری و پروژه های شخصی اش می باشد.

gustavo aimar  argentina4 1 طراح گرافیک و تصویرگر، گوستاوو آیمار gustavo aimar  argentina1 1 طراح گرافیک و تصویرگر، گوستاوو آیمارgustavo aimar  argentina2 1 طراح گرافیک و تصویرگر، گوستاوو آیمارgustavo aimar  argentina3 1 طراح گرافیک و تصویرگر، گوستاوو آیمارgustavo aimar  argentina5 طراح گرافیک و تصویرگر، گوستاوو آیمار gustavo aimar  argentina6 طراح گرافیک و تصویرگر، گوستاوو آیمار gustavo aimar  argentina7 طراح گرافیک و تصویرگر، گوستاوو آیمار gustavo aimar  argentina 1 طراح گرافیک و تصویرگر، گوستاوو آیمار

گوستاوو آیمار در باره طرز فکرش در باره طراحی چنین می گوید:
برای هنرمندانی مثل من که با ایده ها، تصاویر و مفاهیم کار می کنند و همزمان تحت تاثیر مسایل الهام بخش اطرافشان قرار می گیرند “سرگرم کننده بودن” بسیار مهم است. وقتی در باره سرگرم کننده بودن صحبت می کنم منظورم داشتن انگیزه، اراده، ارتباط متقابل و تعامل است. وقتی طراحی می کشم همیشه به دنبال ” یافتن” این عوامل در آثارم هستم. علاوه بر این که در خلق آثارم محدودیت های شخصی، تکنیک ها، تم ها و عادات عجیب و غریبی را اعمال می کنم مسایل دیگری نیز می توانند منبع الهام بخش و انگیزه ای بی حد و حصر برای من باشند.
ترکیب این عناصر به من اجازه می دهد تا تمام مراحل کار برایم سرگرم کننده باشند. من عاشق این هستم که طرح هایم را بررسی کنم، آنها را رمزگشایی وتفسیر کنم و به نظر من این همان کاری است که وقتی تکه های کوچک کاغذ کتابهای قدیمی، برچسب ها، تمبر ها و پارچه ها را با هم ترکیب می کنم موفق به انجامش شده ام. گاهی اوقات ترکیب این مواد به طور غیر منتظره ای نتیجه ای متفاوت از آنچه در ذهن داشتم به وجود می آوردو این بسیار برای من مهم است. زیرا می توانم آنها را آزاد بگذارم تا مفهوم تازه ای به وجود آورند و حتی استفاده از این مواد برایم سرگرم کننده باشند. زمانی که برای علاقه شخصی ام کار می کنم در کارم آزادی عمل بیشتری دارم و از آن بیشتر لذت می برم. البته اگر بخواهم پروژه خاصی را انجام دهم بدون شک با احتیاط بیشتری عمل می کنم.

gustavo aimar  argentina2 طراح گرافیک و تصویرگر، گوستاوو آیمار gustavo aimar  argentina3 طراح گرافیک و تصویرگر، گوستاوو آیمار gustavo aimar  argentina4 طراح گرافیک و تصویرگر، گوستاوو آیمار gustavo aimar  argentina طراح گرافیک و تصویرگر، گوستاوو آیمار gustavo aimar  argentina1 طراح گرافیک و تصویرگر، گوستاوو آیمار

+ سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=134802
loading...
 • کانال تلگرام آسمونی
 • افزایش فالوراینستاگرام
 • خدمات اینترنت پرسرعت بیسیم - شبکه رسانه
 • تبلیغات اینترنتی
 • تبلیغات اینترنتی
 • اینم جالبه !

  زندگینامه سیمین بهبهانی

  نام و نام خانوادگی : سیمین بهبهانی متولد : 28 تیر 1306 وفات : 28 …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تبلیغات اینترنتی