تازه های آسمونی
خانه > چهره ها > بیوگرافی هنرمندان > گاتیس اسلوکا، کاریکاتوریست +آثار
 • آآبی پیک - دانلود فایل لایه باز
 • مشاورین املاک کوهک
 • گاتیس اسلوکا، کاریکاتوریست +آثار

  گاتیس اسلوکا در سال ۱۹۷۹ در سیس، لتونی به دنیا آمد. اولین کاریکاتور او در روزنامه ” کامیونیکیشن نیوز” در سال ۱۹۹۳ چاپ شد.
  گاتیس اسلوکا از سال ۱۹۹۸ در روزنامه ” لاتویجاس آویز” کار می کند و کارتون هایی برای روزنامه ورزشی” اسپورتا آویز” و مجلات دیگر می کشد و به عنوان طراح آزاد در زمینه مطبوعات، طراحی کتاب، تبلیغات و … فعالیت دارد.

  gatis sluka 664x442 664x442 گاتیس اسلوکا، کاریکاتوریست +آثار

  گاتیس اسلوکا در سال ۱۹۷۹ در سیس، لتونی به دنیا آمد. اولین کارتون او در روزنامه ” کامیونیکیشن نیوز” در سال ۱۹۹۳ چاپ شد.
  گاتیس اسلوکا از سال ۱۹۹۸ در روزنامه ” لاتویجاس آویز” کار می کند و کارتون هایی برای روزنامه ورزشی” اسپورتا آویز” و مجلات دیگر می کشد و به عنوان طراح آزاد در زمینه مطبوعات، طراحی کتاب، تبلیغات و … فعالیت دارد.
  گاتیس از همکاری با نشریات مختلف لذت می برد و با سبک های هنری مختلفی مانند جوهر، مداد رنگی، پیکسل، هنر ویکتور و انیمیشن کارهای هنری اش را انجام می دهد.
  او در سال ۲۰۰۵ کارشناسی ارشد خود را در گرافیک هنرهای زیبا در آکادمی هنر لتونی گرفته است و کلاس هایی نیز در استودیو انیمیشن ” فیلم لتونی” گذرانده است. او از سال ۲۰۰۱ در جشنواره های کارتون و کاریکاتور در لتونی، هلند، پرتغال، آلمان، اتریش، یونان، هلند، بلژیک، مکزیک، ایتالیا، آرژانتین و نمایشگاه های هنر نقاشی استونی و روسیه شرکت کرده است.
  گاتیس اسلوکا برنده جوایز مختلفی شده است که شامل: جایزه منتخب بینندگان فیلم سازان ” فستیوال آهون” در زجیا ۲۰۰۵ و جایزه سوم یوام و چهارمین مسابقه بین المللی کارتون ۲۰۰۸ در هند است.
  او طراحی کتابهای مختلفی را در انجام داده است که مجموعه آثارش در سال ۲۰۰۶ در کتاب کارتون و کاریکاتور ” گاتیس اسلوکا- کاریکاتور” چاپ شده اند.
  وی کارگردان و تهیه کننده فیلم های انیمیشن مختلفی است. گاتیس در حال حاضردر اسلوکا در شهر ریگا، لتونی زندگی و کار می کند.

  gatis sluka  latvia 8 گاتیس اسلوکا، کاریکاتوریست +آثار gatis sluka  latvia 14 گاتیس اسلوکا، کاریکاتوریست +آثار gatis sluka  latvia 19 گاتیس اسلوکا، کاریکاتوریست +آثار gatis sluka  latvia 20 گاتیس اسلوکا، کاریکاتوریست +آثار gatis sluka  latvia 21 گاتیس اسلوکا، کاریکاتوریست +آثار gatis sluka  latvia 34 گاتیس اسلوکا، کاریکاتوریست +آثار gatis sluka  latvia 37 گاتیس اسلوکا، کاریکاتوریست +آثار gatis sluka  latvia 1 گاتیس اسلوکا، کاریکاتوریست +آثار gatis sluka  latvia 5 گاتیس اسلوکا، کاریکاتوریست +آثار gatis sluka  latvia 6 گاتیس اسلوکا، کاریکاتوریست +آثار

  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • طراحی 
سایت
 • ویزای کانادا
 • اینم جالبه !

  بیوگرافی ابوالحسن داوودی ؛ کارگردان ، فیلم نامه نویس و تهیه کننده

  ابوالحسن داوودی کارگردان فیلم هزارپا است . این فیلم در پنجمین هفتهٔ اکرانش با فروش …

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.