تازه های آسمونی
خانه > چهره ها > بیوگرافی بازیگران > هواداران پارسا پیروزفر + بیوگرافی
 • طراحی سایت
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • مشاورین املاک کوهک
 • loading...

  هواداران پارسا پیروزفر + بیوگرافی

  بیوگرافی

  پارسا پیروزفر در ۲۲ شهریور سال ۱۳۵۱ در تهران به دنیا آمد. او در سال ۱۳۶۹ از رشته ریاضی فیزیک دبیرستان فارغ التحصیل شده و در سال ۱۳۷۰ در دانشگاه هنرهای زیبای تهران در رشته نقاشی به تحصیل مشغول شد پس از تجربیاتی در زمینه گرافیک و تصویرسازی، از سال ۱۳۷۰ در نمایش های عروسکی شرکت کرد و سپس به فعالیت در دوبله پرداخت. از دیگر فعالیتهایش، شرکت در نمایشنامه های رادیویی است. در نمایش بینوایان و بانو آئویی بازی کرده و در تعدادی نمایش ویژه کودکان به صورت نوار کاست نیز همکاری داشته است. پارسا تا به حال در سه فیلم از فیلمهای مسعود کیمیایی خوش درخشیده است: ضیافت ، مرسدس و اعتراض  او اواسط آبان ۱۳۸۰ نمایش هنر را با بازی و کارگردانی خویش به روی صحنه برد. سرانجام پس از ده سال، مزد زحماتش را برای بازی بسیار زیبایش در فیلم مهمان مامان از هشتمین جشن خانه سینما دریافت کرد.  جالب اینکه پارسا تاکنون با هیچ روزنامه، مجله و یا رسانه‌ای مصاحبه نکرده‌است.

  جوایز

  – برنده تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از هشتمین جشن خانه سینما برای بازی در فیلم مهمان مامان – ۱۳۸۳
  – برنده جایزه بهترین بازیگر مرد از جشنواره فیلم های آسیایی دهلی نو برای بازی در فیلم اشک سرما – ۱۳۸۴
  – کاندید سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای بازی در فیلم مهمان مامان از بیست و دومین جشنواره فیلم فجر – ۱۳۸۲
  – کاندید تندیس زرین بهترین بازیگر نقش اول مرد

  مروری بر روند فعالیت های پارسا پیروزفر

  همه چیز از بینوایان آغاز شد

  پارسا پیروزفر، بازیگری است که در نگاه اول چهره‌اش درذهن مخاطب نقش می بندد اما این به معنای آن نیست که او به خاطر چهره اش جذب سینما و تلویزیون شده است. او بازی در تئاتر را با تئاترهای دانشجویی و عروسکی آغاز کرد و در نمایش‌هایی چون «بینوایان» (بهروز غریب پور) بازی کرد. پارسا پیروزفر از جمله بازیگرانی است که تلویزیون راه ورودش را به سینما هموار کرد. دو سریال حمیده لبخنده، یعنی سریال‌های «درپناه تو» و «در قلب من» سهم بسزایی در شناخته شدن این بازیگر خوش‌چهره و خوش آتیه در سینما داشت.

  در پناه تو و در قلب من

  سرآغاز: پیروزفر در سریال «در پناه تو» در کنار بازیگران هم تراز خود و بسیاری دیگر از بازیگران شناخته شده و با سابقه تلویزیون قرار گرفت شاید اگر سکانس های مربوط به زندگی او از دل سریال خارج نمی‌شد و بازی‌هایش تنها به محیط دانشگاه محدود نمی‌شد و به حاشیه رانده نمی‌شد قادر بود با حضور طولانی‌تر اجرایی موفق‌تری داشته باشد. اگرچه که او با این حضور کوتاه توانست نمره خوبی از کارگردان و مخاطبان سریال بگیرد،

  به طوری که لبخنده برای دومین سریالش، «در قلب من» نیز از او دعوت به عمل آورد. نقش‌های او دراین دو سریال بسیارحاشیه‌ای بود. شخصیت یک دوست خوب اما منفعل در کنار دو دوست محمد و رامین در سریال «در پناه تو» و نقش برادر کوچک خانواده و همکلاسی خوب که وجودش هیچ تاثیری در جریان قصه نداشت. نقش وی در سریال «در قلب من» نقشی نبود که بتواند قابلیت‌های او را به مخاطب و کارگردانان دیگر سینما نشان دهد. اگرچه یک اصل را برای کارگردان‌های دیگر درباره او تداعی می‌کرد و آن اصل این بود که اگر کارگردانی در پی یافتن بازیگری با چهره مناسب و بازیگری برای نقش‌های مثبت و نقش‌های مکمل باشد، می‌تواند از گزینه‌ای به نام پارسا پیروزفر استفاده کند.

  شیدا (درامی عاشقانه)

  سر فصل: پیروزفر حضورش را در سینما با نقش‌های مکمل آغاز کرد. «مجسمه»، «پری» و «مرسدس» از جمله این آثار هستند اما فیلم «شیدا» ساخته کمال تبریزی حکایتی دیگر داشت. همان‌گونه که دو سریال «در پناه تو» و «در قلب من» پیروزفر را در مرکز توجه قرار داد، «شیدا» نیز راه او را در سینما هموار کرد. این فیلم جدا از نمایش قابلیت‌های پیروزفر نشان داد او تنها با ابزار چهره پای در راه سینما نگذاشته است، در این فیلم او نقش رزمنده‌ای را بازی می‌کرد که به خاطر معالجه چشمانش در بیمارستان بستری شده بود. او در تمام مدت در بستر بیماری بود و گفت‌وگوهایش با پرستار بیمارستان (لیلا حاتمی) نوعی درام عاشقانه را خلق می‌کرد. کمال تبریزی در تمام مدت عامل اصلی ارتباط حسی یک بازیگر را که چشمان اوست را از پارسا پیروزفر می‌گیرد. پارسا پیروزفر تنها با صدا و دیالوگ باید حسش را به پرستارش منتقل می‌کرد. این حرکت برای کمال تبریزی یک معنای دیگر نیز داشت. او یکی از عوامل زیبایی این بازیگر را نیز از او می‌گیرد تا اعلام کند که دلیل استفاده از این بازیگر در نقش اصلی فیلم زیبایی او نبوده و به بازی پارسا پیروزفر اعتقاد کامل دار

  صدای شیک

  صدای پارسا پیروزفر شخصیت خاصی دارد. این صدا به‌خاطر ویژگی‌های خاصش تنها در گونه شخصیت‌های مثبت کارایی دارد. صدایی که به‌خاطر داشتن خش آرامش و اعتمادی خاص را برای شنونده‌اش به همراه می‌آورد. این صدا هیچ‌گاه مخاطب را برای نقش‌های منفی گمراه نمی‌کند. تناسب این صدا با چهره او را به بازیگری مثبت تبدیل می‌کند به‌طوری که وقتی در فیلم تهمینه میلانی به ایفای نقش می‌پردازد مخاطب او را به عنوان فردی که در تصمیم‌گیری‌اش دچار لغزش شده می‌پذیرد و نه شخصیت قاتل که همه در پی او هستند. حتی پس از مرگش نسبت به او نگاهی ترحم آمیز دارند. این حس مثبت در صدا و چهره او متجلی است. این صدا، صدایی شیک است. البته شیک بودن صدا در بسیاری از موارد برای نقش های مختلف دست صاحبانشان را می‌بندد.

  حضوری موفق در نقش های مثبت

  سر فصل: دو فیلم «اشک سرما» و «میهمان مامان» از جمله نقاط قوت و آثار موفق سینمایی، پرونده کاری پیروزفر به حساب می‌آیند. وی به خاطربازی دراین دو فیلم موفق به دریافت جایزه شد، جایزه بهترین بازیگر مرد از جشنواره فیلم‌های آسیایی دهلی نو برای «اشک سرما» و «نامزد سیمرغ بلورین» برای بهترین نقش مکمل مرد و جایزه تندیس بهترین بازیگر مکمل از هشتمین جشن خانه سینما برای «میهمان مامان». نقش‌های متفاوت پارسا پیروزفر در یک مورد مشابه بود وآن هم در مثبت بودن آنها بود. او در کمتر مواردی سعی کرد تا از این قالب شناخته شده خارج شود.

  در فیلم «میهمان مامان» او پسری از خانواده‌ای ثروتمند ولی معتادی است که با فروش گردو زندگی‌اش را می‌گذراند. او معتاد است اما مخاطب او را دوست دارد و شرایط زندگی‌اش را درک می‌کند و با لحظاتی از زندگی تلخ او لبخندی به تلخی می‌زند. این فیلم کمیک نیست و بازیگران آن مانند پارسا پیروزفر نیز بازی‌های کمیک ارائه نمی‌دهد. مخاطب لحظات و شرایط تلخ یک معتاد را در بیماستان می‌بیند اما به آن می‌خندد اما پس از این خنده، تلخی خاصی مذاقش را پر می‌کند. پیروزفر به عنوان بازیگر نقش مکمل توانست به خوبی این حس را به مخاطب منتقل کند.او در «زن زیادی» نقش معلم و قاتل فراری را ایفا کرد اما به‌خاطر نوع نگاه تهمینه میلانی به زنان و مفهوم خیانت در زندگی مردان و زنان و اطلاعاتی که از او در خلال فیلم داده می‌شد، چهره منفی پیدا نکرد. او فردی بود که نسبت به همسرش دچار اشتباه شده بود و با مرگش که به خودکشی نیز شبیه بود چهره منفی را از شخصیت برداشت.

  حضور کارگردان‌های حرفه‌ای

  فصل جدید در تلویزیون: پیروزفر درخلال کارهای سینمایی‌اش درشرایط زمانی مختلف به فعالیت تلویزیونی می‌پرداخت. «سفر سبز» و «در چشم باد» از جمله این سریال‌ها هستند. در «سفر سبز» دانیال در پی هویت گمشده‌اش از آلمان به کشورش باز می‌گردد. داستان دانیال دراصل محوری‌ترین داستان این سریال است. اما بازی او بسیارخنثی است و هیچ اوج و فرود حسی که توجه مخاطب را به خودش جلب کند ندارد

  سرانجام:  سریال «در چشم باد» آخرین سریال تلویزیونی پارسا پیروزفر است که از تلویزیون پخش شده. سریالی که می‌توانست در آینده بازیگری او تاثیر بسزایی داشته باشد زیرا دوره‌های مختلف زندگی شخصیت «بیژن ایرانی» را به تصویر می‌کشید از جوانی تا کهنسالی. از این رو فی نفسه هر بازیگری را برای انتخاب و بازی‌های متفاوت برمی‌انگیزد اما این امر برای پارسا پیروزفر محقق نشد. البته بخشی از این عدم اقبال به پرداخت داستان آن بازمی‌گشت که محوریت داستان روایت تاریخ بود و قرار بود تا حلقه اتصال آن شخصیت بیژن با بازی پارسا پیروزفر باشد اما بازی‌ها وحس‌های یکنواخت، سردی و انعطاف ناپذیری چهره پارسا پیروزفر شرایط را برای عدم موفقیتش به عنوان قهرمان داستان فراهم کرد.

  موفقیت در اجرای نقش‌های مکمل

  شاید بتوان گفت که پارسا پیروزفر یک بازیگر موفق در نقش‌های مکمل است زیرا او در اجرای نقش‌های مکمل همواره موفق بوده است. او در فیلم «میهمان مامان» با وجود اینکه شخصیت پیروزفر در مقایسه با دیگر شخصیت‌ها فرعی‌تر به‌حساب می آمد اما حضورش را در سراسر قصه حس می‌کردیم. پیروزفر در آن فیلم حضورش را بر فیلم تحمیل می کند و از بیننده می‌خواهد او را از میان دیگر نقش ها ببیند و ماجرا هایش را تعقیب کند اما چرا در دیگر نقش هایش کمتر این اتفاق می افتد؟ یکی از دلایل مهم این قضیه، حضور کارگردانی است که بازیگرش را برای بازی کردن سر شوق می‌آورد. مهرجویی کارگردانی است که همه بازیگران دوست دارند توانایی هایشان را در کارش نشان دهند.

  زمانی که حساسیت و توقعی از نقشی نمی‌رود پیروزفر موفق‌تر عمل می‌کند

  پارسا پیروزفر با وجود قابلیت‌ها و ظرفیت‌هایی که به عنوان یک بازیگر در حد و اندازه های استاندارد دارد یعنی توانایی بازیگری، برخورداری از صدا و چهره مناسب، همواره در ایفای نقش‌های کلیدی و محوری دچار مشکل می‌شود. شاید بخشی از این مسئله به کارگردانی آثار بازگردد اما زمانی که این اتفاق در دو سریال «سفر سبز» و «در چشم باد» نیز تکرار می‌شود، باید این اشکال را در شیوه بازیگری او نیز جستجوکرد. زیرا تا زمانی که همه چیز برای مطرح شدن شخصیت اصلی یک اثر مهیاست نباید شاهد آن باشیم تا نقش‌های حاشیه‌ای اثر حضوری پر رنگ‌تر داشته باشند. البته این اتفاق در مورد فیلم «اشک سرما» و «شیدا» دیده نشد. زیرا در این دو فیلم همه چیز حول دو شخصیت اصلی می‌گذشت و قصه فیلم، داستان عاشقانه این دو را مطرح می‌کرد. در دل کوهستان و بیمارستان اساسا شرایط برای پرورش شخصیت سوم وجود نداشت. اگرچه هر دو شخصیت زن قصه نیز بیش از نقش‌های پارسا پیروزفر به ذهن سپرده می‌شوند. یعنی اگر از یک غیر سینمایی پرسیده شود از فیلم‌های «شیدا» و «اشک سرما» چهره چه بازیگری در ذهن‌تان مانده لیلا حاتمی و گلشیفته فراهانی را نام خواهند برد.

  به نظر می‌رسد پیروزفر به‌خاطر حساسیتی که نقش‌های اصلی در داستان دارند در ایفای درست این نقش‌ها با مشکل مواجه می‌شود زیرا در خصوص نقش‌های مکمل هیچ مشکلی ندارد و همواره بهترین نقش‌ها و موفق‌ترین اجرا را درنقش‌های مکمل دارد زیرا کسی از نقش فرعی توقع درخشش استثنایی ندارد. پس شرایط برای ایفای و خلاقیت در آن فراهم است. به عبارت دیگر کسی نسبت به اجرای درست آن حساسیت ندارد. پس پیروزفر با آسایش خیال بر روی شخصیت کار می‌کند.

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 3٫00 out of 5)
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=9836
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  دنیا مدنی دختر رویا تیموریان و بازیگر مجموعه رهایم نکن + بیوگرافی

  دنیا مدنی بازیگر نقش فرناز در سریال رهایم نکن دختر رویا تیموریان می باشد که …

  46 دیدگاه

  1. شاید این راضی ات کنه
   لیو از حکمت بالای برخورداره حکمت فلسفه
   برسیم به قانون میرسیم ….از مبدا نویسنده
   به مدل یا مبدل یه جور ساختن
   تا ناشناخته جرثقیل من نشنیدم

  2. ناشناس.
   حمید نگاه تو اقا خانم
   فشنه فیلمت
   یارو زنه بود مدله امریکایی با هلی کوپتر ویدیو دیدی
   این میگی
   ردیفه ۳۰تا…
   کلاه
   ۵تا تو

  3. محمود حداد

   سلام.شخصیت حقیقی ایشون در پشت چهره جذاب وصدای دلنشین ایشون مخفیست وکسی به این جهت از ایشون پی نبرده با اینکه ایشون در نقش ها بدنبال بیان حرف خودش در قالب شخصیت ها بودند مخصوصا مهمان مامان وسفر سبز که از چهره ایشون نهایت بهره را برده .سفر سبز زیباترین مرد وجوان ایرانی متشخص را به جهان معرفیی میکنه حتی برتر از برد پیت و سایرینه.متاسفانه امثال ایشون وخانم محمدی ازدواج نکردن ومایه نارحتی هست که این دسته از جوانان خوش چهره وخوش اتیه وتحصیل کرده وهنرمند چرا خانواده ای با فرهنگ را در راه تربیت نسل ورسوندن پیام خودشون استفاده نمیکنن وحرف خودشون را با خودشون وتجاربشون رو شاید تا ابد پنهان میکنن.برای ایشون ارزوی موفقیت میکنم.

  4. سلام .اقا بیژن مایه افتخار یک ایرانی در مجموعه درچشم باد بودی شاید 10 بار این سریال رو دیدم وبازم میبینم خیلی خوب بودی وهستی کله گنده…..محمد از شاهرود

  5. سلام یه فیلم قدیمی از پارسا پیروزفر بود که نقش معتاد داشت به جز مهمانی مامان.فکر می کنم خیلی قدیمی هم بود یعنی شاید ده ی ۸۰ یا ۷۰
   اسم اوون فیلم می خواستمم لطفننن

  6. لادن شاهدی

   با سلام نظرات نویسنده رو در مورد آقای پیروزفر قبول ندارم . تو فیلم شیدا من بازی آقای پیروزفر رو بهتر بخاطر سپردم تا خانم حاتمی . ضمن اینکه شخصیت کاوه کیانی تو فیلم اشک سرما و بیژن ایرانی در سریال در چشم باد کاملاً درونگرا بود و انتظار بازی بیرونی داشتن از بازیگر نقش معقول نبود ضمن اینکه همه میدونن هر بازیگرینقشش رو تا حدی از صافی شخصیت خودش رد میکنه و آقای پیروزفر بسیار درونگرا هستند بنظر منهم اگه تمام معیارهای انتخاب یک بازیگر رو در نظر بگیریم ایشون بهترین بازیگر سینمای ایران هستند و واقعآ شایسته الگو شدن می باشند

  7. چه جالب منم ۲۲شهریور به دنیا اومدم!!!!!!!!

  8. سلام…تابه حال نمیدونستم آقای پارسا پیروز فر طرفداران زیادی دارند اما بیشتر از بازی شخصیت پراز رمز و راز ایشون جالبه… شاید افراد زیادی وجود داشته باشند که صرفا بازیگری عشق و علاقشون باشه و بعنوان یک شغل بهش نگاه نکنند … شهرت در عین جدا کردن زندگی شخصی وفقط بعنوان یک بازیگر، معروف بودن و ناشناس بودن خود واقعی …

  9. من فیلم دختری بنام تندر رو خیلی دوس دارم،اونجا خیلی قشنگه شخصیت اقای پارسا…

  10. برای من یک جای سوال؟! شخصیتی مثل آقای پیروزفربااین همه هوادار زن که دارندبراش پرپر میزنندچراتاالان ازدواج نکرده اند؟! شایدایشان دنبال یک عشق واقعی هستندبا شخصیتی که برای خودش مقام ومرتبتی قائل باشد!

  11. اقای پیروزفر خیلی با شخصیت هستن و نجیب. جدا از بحث چهره .همیشه بازی ایشون از زمان بچگی تا الان برام جذابیت داشته. خدا بهتر میدونه صدا و چهره زیبا رو به کی بده . شاید تا الان ده دوازده بار سریال در چشم باد رو نگاه کردم. هر دفعه بیشتر لذت بردم .کاش بازیگرای نسل جدید ایشون رو الگو قرار بدن .براشون ارزوی سلامتی و موفقیت دارم

  12. خواستم به هواداران آقای پارسا پیروزفربالاخص دخنرخانمها! بگم که تابحال شده به این فکرکنندکه چرا ایشان تاالان ازدواج نکرده اندمن خودم جوات این سوال رامیدونم ! فقط خواستم شما ها هم به این موضوع برسیدتاکمتروفت گرانبهای خو ذراصرف نوشتن حرفهایی کنیدکه احتمال به نتیجه رسیدن آن کمتراست! (چکامه)

  13. سلام. اقای,پارسا پیروزفر بازیگر توانا خوش,سیما و مورد علاقه من هستن.. براشون بهترینهارو آرزو میکنم

  14. به نظرم آقای پیروزفر بهترین بازیگر هستن
   ای کاش همه بازیگران مثل ایشون بودن

  15. ممنون از این بازیگر با شخصیت امیدوارم که الگو باسن برا تازه به دوران رسیده ها برات ارزوی موفقیت میکنم داداشی

  16. ایشون واقعا بازیگر باکلاس و متشخصی هستن، کلاس کاریشون اصلا به سینمای ایران نمیخوره. ای کاش تعداد این بازیگرا در سینمای ایران بیشتر بود.

  17. سلام عشقم انشاالله سلامت باشی همیشه وبتونم تا۲۰سالگی ببینمت خوشحال میشم فدات شم مرسی راستی منم خیلی خوشحالم تولدم۲۶شهریور ببخشید وقت گرانبهاتون گرفتم .

  18. سلام میخوام حضورا با شما صحبت کنم آقای پارسا پیروزفر.تشکر*من

  19. عاشق نگاهتم پارسا جون کاش الان کنارم بودی

  20. خیلی دوستت دارم

  21. عالی هستی

  22. پارسا عالی هستی

  23. بابا یارو اصلا دوست نداره هیچی راجع بش پخش شه .حرفهای شما هم همه شرو وره.میگه زندگی من خصوصیه.

  24. ازبازیگراخوشم نمیادولی پارسا یه چیزی داره که بقیه ندارن بااین که خودم مردم میخوام به عکساش زل بزنم نمیدونم چرا عاشقش شدم عاشق اون نگاه پراز آرامشش

  25. من یه سوالواسم پیش اومده از چند نفری شنیدم آقا پارسا فرزند هما روستاس بعضیام میگن فرزند فریماه فرجامیه!!!!!!!!صحت داره؟نداره؟

  26. رویا (شیفته ی پارسا)

   حس عجیبی که وقتی میبینمش از شدت ذوق نفسم حبس میشه.و این شخصیت مرد آرزوههای منه

  27. از نظر شخیصیت نمرش بیسته
   من بازیهای پارسارو خیلی دوست دارم امیدوارم موفق باشه در تمام زمینه ها

  28. پارسا جوون ازدواج نکرده…اما ایشالا هرچه زودتر ازدواج کنه وصاحب خونواده بشه،من ک خیلیییییی دوسش دارم واقا زیبا وبی نظیره هم خودش هم بازیش…براش ارزوی سلامتی و موفقیت دارم..

  29. سلام امیدوارم که حالتون خوب باشه اقای پیروزفرعزیزازاول تااخربیوگرافیتونوخوندم ولی اخرشم نفهمیدم شماازدواج کردین یانه ایشاله هرجاهستین موفق وپیروزباشین مثل نامتون

  30. سلام اقای پارساپیروزفر توروخدااگه این ایمیل روخوندیدحتما جواب من روبدیدمن به خاطر علاقه ی زیادی که به شما داشتم ونمیتونستم این علاقه روپنهان کنم شوهرم من روطلاق داده ولی من هنوز هم به انتظار دیدن روی ماهتون چشم انتظار نشستم ومیدونم که بالاخره این انتظار کشیدن تموم میشه وشمارومیبینم توروخدایه نگاهی هم به ادمای زیر پونزی داشته باشید خیلی دوستتون دارم بای

  31. احساس میکنم عاشق شده ام مخصوصا در فیلم درچشم باد
   ازنظر من در تمام نقشهاشون فوق العادده ومنحصر به فرد وجذاب هستند

  32. خیلی خیلی دوستشون دارم ……… کاش میشد با ایشون در ارتباط باشیم با تشکر سارا

  33. بازی ایشون فوق العاده است به خصوص در سریال در چشم باد که مثل همیشه عالی بازی کردند

  34. خیلی دوسش دارم خیلی

  35. خوشگل ترین، باکلاسترین و یکی از باسوادترین هنرپیشه های ایران، من واقعا دوسش دارم

  36. هنرمند بسیار قابلی هستند خیلی خوش حال شدم که با ایشون تو یه ماه به دنیا اومدم همین امروز اینو فهمیدم تازه هم اسمم هستیم اینو دیگه خیلی وقته میدونستم براشون ارزو موفقیت میکنم

   :)پارسا(:

  37. خیلی دوسسش دارم 😆 😆

  38. مرسیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

  39. فروزان مهربان

   بیوگرافی مختصراماگویایی بود… اما متاسفانه ایمیلی جهت ارتباط با این هنرمند محبوب موجود نبود

   باسپاس فراوان /فروزان

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.