تازه های آسمونی
صفحه اصلی > مد و زیبایی > مد و لباس > بهترین مراکز خرید در تهران
تبلیغات اینترنتی

بهترین مراکز خرید در تهران

aliakbar shiroodi6 بهترین مراکز خرید در تهران

آسمونی : برای خرید انواع پوشاک زنانه، مردانه، بچگانه و کیف و کفش مراکز خریدی وجود دارند که در نوع خود بهترین هستند اما هر کدام از این مراکز از نظر تنوع طراحی، قیمت، سلیقه‌های مختلف و از همه مهم‌تر مسیرهای دسترسی جزو بهترین‌ها به شمار می‌روند.

هر کدام از این مراکز از نظر تنوع طراحی، قیمت، سلیقه‌های مختلف و از همه مهم‌تر مسیرهای دسترسی جزو بهترین‌ها به شمار می‌روند. برای خریدن پوشاک در تهران تقریبا هیچ انتخاب دیگری نداریم.

برای خرید انواع پوشاک زنانه، مردانه، بچگانه و کیف و کفش مراکز خریدی وجود دارند که در نوع خود بهترین هستند. خرید پوشاک با وجود فروشگاه‌ها و مراکز خریدی که هر روز به تعداد آنها اضافه می‌شود، کار بسیار ساده‌ای شده اما خیلی از افراد برای انتخاب یک لباس یا کیف و کفش از فروشگاه‌های نزدیک قانع نمی‌شوند و به مراکز خرید مختلف مراجعه می‌کنند.

بهترین عرضه مستقیم پوشاک

در خیابان جمهوری مراکز خرید زیادی وجود دارد اما انتخاب این دو مرکز به چند دلیل مهم انجام شده است. تنوع لباس‌ها و قیمت‌ها مهم‌ترین دلیل انتخاب مرکز خرید پلاسکو و شانزه‌لیزه است.

نزدیکی آن به فروشگاه‌های زیادی که تنها چند قدم با آنجا فاصله دارند نیز دلیل دیگر این انتخاب است. در این مراکز خرید، علاوه بر انواع پوشاک می‌توانید کیف و کفش را هم خریداری کنید.

مرکز خرید پلاسکو جایی برای تمام خانواده‌ها با بودجه‌های متفاوت است. مرکز خرید شانزه‌لیزه علاوه بر داشتن ویژگی‌های ذکر شده محل مناسبی برای انتخاب‌های اقتصادی برای سلیقه‌های گوناگون است.

بعضی از فروشگاه‌های این محل، اجناس خود را بدون واسطه و با در نظر گرفتن سود بالا عرضه می‌کنند و این موضوع فرصت خوبی را برای مشتری به وجود می‌آورد.

بهترین بازارچه در غرب تهران

وقتی فروشگاه‌های مختلف در این بازارچه در کنار هم فعالیت خود را آغاز کردند هیچ وقت تصور چنین موفقیتی را در ذهن نداشتند.

این روز‌ها این بازارچه سنتی از تمام مسیرهای غرب تهران هر روزه مشتری‌های زیادی را در خود دارد. در این بازارچه انواع پوشاک، کیف و کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی و لوازم منزل در دسترس عموم قرار گرفته است. نکته قابل توجه اما تنوع کالا‌ها چه از نظر سلیقه و طراحی و چه از نظر قیمت است.

بازارچه سنتی ستارخان کاملا شبیه به یک بازار کوچک در غرب تهران است. انواع لباس‌های تولید داخل و صادراتی در فروشگاه‌های این مرکز خرید عرضه می‌شود و این موضوع مهم‌ترین نکته برای تنوع ایجاد شده است.

شلوغ‌ترین ساعات این مرکز خرید عصر به بعد است و بهتر است تا جایی که برایتان ممکن است در این ساعات حتی از نزدیکی این بازارچه گذر نکنید.

مزایا و معایب

+ تنوع راضی‌کننده برای همه مشتری‌ها

– قیمت‌های مختلف برای یک کالا در چند فروشگاه

بهترین برای همه سلیقه‌ها

خرید از بازار بزرگ همیشه لطف خاص خود را دارد مخصوصا آنکه مرکز خریدهای کوچکی هم زیرمجموعه بازار مشغول فعالیت هستند. اگر از آن دسته افراد هستید که حوصله شلوغی و ترافیک و مخصوصا موتوری‌های این محدوده را دارید می‌توانید این انتخاب را داشته باشید.

بین تمام مراکز خرید کوچک و بزرگ خیابان ۱۵ خرداد، مناسب‌ترین مرکز خرید در این منطقه پاساژ کویتی‌های رضا است. در این مرکز خرید می‌توانید برای سلیقه‌های متفاوت پوشاک مناسبی خریداری کنید. خرید بعضی از اقلام در این پاساژ به صرفه و بعضی دیگر با مناطق دیگر در شهر تفاوتی ندارد.

بیشترین دلیل انتخاب این مرکز خرید متمرکز بودن اکثر نیازهای یک خانواده در یک مکان است. در این مکان علاوه بر پوشاک زنانه، مردانه و بچگانه می‌توانید انواع کیف و کفش را نیز تهیه کنید. همچنین می‌توانید لوازم آرایشی، بهداشتی، زیورآلات و لوازم مخصوص دکوراسیون را در دسترس داشته باشید.

مزایا و معایب

+ متمرکز بودن نیازهای خانواده در یک مکان

– قیمت‌های برابر با فروشگاه‌های متفرقه

بهترین برای مارک باز‌ها

میدان ونک یکی از استراتژیک‌ترین میدان‌های پایتخت است. خیلی از تهرانی‌ها روزانه در این میدان به دلایل مختلف تردد دارند.

به همین جهت مراکز خرید زیادی مثل آسمان ونک، آینه ونک و مرکز خرید و بازار ونک در این منطقه گرد هم آمده‌اند اما مناسب‌ترین آنها تنها یک پاساژ است.

بهترین مرکز خرید این محدوده از نگاه ما مرکز خرید ونک است.

در این مرکز خرید علاوه بر نمایندگی چندین برند معتبر داخلی و خارجی فروشگاه‌های متفرقه زیادی وجود دارد که می‌تواند باب میل خیلی از خانواده‌ها باشد.

با اینکه این مرکز خرید در منطقه نسبتا گرانی از شهر واقع شده اما جوابگوی خیلی از خانواده‌ها با بودجه‌های مختلف است. مراکز خرید و فروشگاه‌های دیگری هم در نزدیکی این مکان وجود دارد که می‌تواند انتخاب بعدی شما باشد.

مزایا و معایب

+ تنوع لباس‌های مارک دار و متفرقه

– چند قیمت برای یک کالای مشابه

بهترین از نظر تنوع محصولات

مرکز خرید بوستان و تیراژه نیز از کامل‌ترین مراکز در محدوده غرب تهران هستند.

این دو مکان بهترین‌ها هستند از نظر طراحی و تنوع برای تمام خانواده‌ها با هر سلیقه‌ای که دارند. در مرکز خرید بوستان علاوه بر مراکز اداری و تجاری، بیشتر بانک‌های دولتی و خصوصی و نمایندگی چند شرکت بیمه نیز حضور دارند.

اگر از مشتریان دائمی فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند هستید حتما اطلاع دارید که یکی از شعبه‌های آن هم در چهار راه پونک و قسمتی از مجتمع تجاری بوستان واقع شده است.

مرکز خرید تیراژه نیز بازارچه کوچکی است که تنوع فروشگاه‌های آن تا حد زیادی بالا است و امتیاز بیشتری را نسبت به بوستان می‌گیرد.

در این مرکز خرید علاوه بر انتخاب پوشاک می‌توانید انواع لوازم ورزشی، آرایشی و بهداشتی را نیز خریداری کنید. تعدادی از نمایندگی برندهای معتبر نیز در مرکز خرید تیراژه شعبه دارند. در این دو مرکز خرید فضایی هم برای تفریح خانواده‌ها و کودکان در نظر گرفته شده است.

مزایا و معایب

+ تنوع محصولات و فاصله نزدیک مرکز خرید‌ها

بهترین و اقتصادی‌ترین مرکز خرید در شمال شهر

شمال شهر مرکز خریدهای لوکسی دارد که حتی وارد شدن به آنها برای همه مقدور نیست. یکی از این نمونه‌ها مرکز خرید مدرن الهیه است که قیمت‌های نجومی پوشاک در فروشگاه‌های آن تنها مناسب افراد خاصی از جامعه است اما درست در مقابل این محل مرکز خرید قائم است که مناسب‌ترین محل برای خرید تمام اقشار است.

با هر سلیقه و بودجه‌ای که داشته باشید دست خالی از این مرکز خرید بیرون نمی‌روید. اگر نبودن جای پارک مناسب و شلوغی میدان تجریش را نادیده بگیرید، می‌توانید برای تمام اعضای خانواده در هر سنی بهترین خرید را داشته باشید.

مناسب‌ترین لباس‌های بچگانه را می‌توانید در فروشگاه‌های این مرکز و خیابان‌های اطراف آن انتخاب کنید. نزدیکی مرکز خرید به بازار تجریش هم یکی دیگر از محاسن این محل است.

مزایا و معایب

+ قیمت‌های بسیار مناسب نسبت به منطقه

بهترین رقیب برای بازار بزرگ

بازار دوم نازی‌آباد یک رقیب جدی برای بازار بزرگ در جنوب تهران است. این خیابان هم مانند بازار همیشه شلوغ و پر رفت و آمد است. خیلی‌ها مراکز خرید این منطقه را با مراکز خرید شمال شهر یکسان می‌دانند و در بیشتر مواقع از نظر طراحی و کیفیت لباس‌ها این موضوع واقعیت دارد.

در اینجا هم مثل بازار بزرگ مراکز خرید کوچک و بزرگ و فروشگاه‌های زیادی فعالیت دارند که می‌توانند برای هر سلیقه پاسخگو باشند. مخصوصا اینکه قیمت بعضی از پوشاک در این منطقه دست کمی از بازار ندارد.
اینجا یک بورس تمام عیار برای انواع پوشاک زنانه، مردانه و بچگانه است.

از زمان نوزادی و کوچک‌ترین سایز تا لباس و کفش‌های سایز بزرگ در بازار دوم نازی‌آباد در دسترس عموم قرار دارد. دسترسی به بازار دوم نازی آباد تنها برای جنوب شهر نیست و با استفاده از خط یک مترو می‌توان به سادگی از هر جای تهران به آنجا رسید.

مزایا و معایب

+ قیمت مناسب و تنوع محصولات

- همین حالا عضو کانال تلگرام آسمونی شوید: کلیک نمایید

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=88528
تبلیغات اینترنتی

اینم جالبه !

لباس سبز

آیا رنگ سبز به عنوان انتخاب رنگ لباس خوب است ؟

خصوصیات رنگ سبز : رنگ سبز , رنگ سردی است که نشان طبیعت است. این …

10 نظرات

 1. رضا رضایی مقدم.زادگاهم بجنورد

  سازمان ملل ۱/۱۰۰۰ می باشد و کتاب های اموزشی در ایران زبان مادری فارسی می باشد.

  با سپاسگزاری از خداوند بزرگ.

 2. رضا رضایی مقدم.زادگاهم بجنورد

  پاییز
  ذرات نیروی گرایش توسط رضا رضایی مقدم تحت نام فصل پاییز دارای اشتباه املایی می باشد
  و نیاز به اشتباه گیری املایی دارد بدون تغیر در ان.
  ۱۳۷۳-۱۳۷۴-۱۳۷۶
  ذرات نیروی گرایش و وارد کردن نیرو به جسم یا جسم ها ساده تر از ان است که تنها فقط جسمی فرود اید یا پرتاپ شود به طرف زمین. ذرات نیروی گرایش همیشه
  نیروی خود را وارد میکنند هنگامیکه از جسم یا جسم ها عبو ر میکنند. از این طریق به صورت های متفاوت قابل دیدن می باشند. یک جسم سنگین در مقا یسه با سبک زودتر به زمین فرود میا ید , به دلیل پیوند فشورد جسم تشکیل شده و انبوه ذرات نیروی گرایش از جسم به سختی عبو ر و سرعت ذرات نیروی گرایش کاسته و انبوه زرات نیروی گر ایش بیشتر و نیروی بزرگتری به جسم سنگین
  وارد و جسم سنگین زودتر به زمین فرود میاید در مقایسه با جسم سبک. میدان نیروی گرایش کره زمین در گذ شته و امروزی همان است و بطور مداوم ذرات نیروی گرایش به مرکز و به بیرون در حرکت می باشند. ذ رات نیروی گرایش به ذ رات نور افتاب یا منبع نور نیز نیرو وارد می اورند . هنگامیکه غروب دیده میشود به رنگهای قرمز پر رنگ یا کم رنگ , افتاب یا گرما و نور ان به زمین به کمی میرسد , ذرات نیروی گرایش نیروی بزرگی به ذرات کم نور افتاب وارد می اورند و بر خوردهای شدیدی میان نور کم افتاب رخ میدهد و گرمای شدیدی رخ و غروب قرمز دیده میشود.
  فرود یا افتادن جسم و غیر جسم به تنهایی در کاوش نیست . جسم یا غیر جسم در ایستاده یا غیر ایستاده توسط ذرات نیروی گرایش بطور مداوم نیرو وارد می شود به انها. توان و انبوه نیروی گرایش و اندازه که جسم یا غیر جسم دارنند مانند , وزن ,حجم, مورد کاوش و ذرات نیروی گرایش هنگام عبور یا وارد اوردن نیرو ر می توانند دیده و مو رد استفاده یا کاوش باشند, ما نند غروب .
  هنگاویکه در سال ۱۳۷۶ در اتاق خانه ام ازمایشهای ساده ای انجام می دادم .اتاق را تاریک و خطکش را در جای منا سب قرا ر دادم و به طور مستقیم نور را به طرف خطکش فرستادم بدون انکه اتاق روشن شود و نور در یک جهت به به طرف خط کش و دیدم که از مرکز خط کش به سمت چپ و راست ان رنگهای قرمز ,زرد و سبز به خو بی دیده و می توان اندازه گیری کرد.و با اندا ه گیری و بزرگ تر کردن اندازها رنگها ی دیگر را دید .
  انجام مگیرد روی جسم ها ی سنگین و سبک برخو ردهایی که منجر به گرمای شدید ذوب مانند هنگامیکه ذرات نیروی گرایش از انها عبور و نیرو وارد می اورند روی زمین قرار دارند؟
  هنگا میکه رنگهای نهفته در نور افتاب یا منبع نور توسط خط کش جمع ا وری و دیده می شوند , فلزات و غیر فلزات توانایی به انتقال و نگهداری می باشند و به بازده ای .
  ذرات نیروی گرایش ,اتندازه, وزن, حجم, فا صله و مقدار نور مورد کاوش و هنگا میکه ذرات نیروی گرایش و جسم کوچک ,سبک یا سنگین با یکدیگر برخورد , دیدن همان غروب می باشد و کاوش بیشتر و استفاده از فلزات مختلف و غیر فلزات امکان
  کم کردن وزن و حجم و رسیدن به افزایش ذرات نیروی گرایش و دیدن فاصله دور مانند دیدن و داشتن جسمی از فلزات متفاوت و غیر فلزات متفاوت که توان ان را دارد که دید با ان فاصله بسیار دور , مانند سرعت نور و ازمایش ساده خط کش و دیدن رنگها یا تبدیل رنگها به سرعت .
  ذ رات نیروی گرایش هنگام عبور از جسمی یا جسم ها ساده و اسان می باشد .
  ادامه دارد.

  برای نوجوانان و تمامی فارس زبانان ایران و بویژه برای او هنگامیکه پاییز.

  رضا ضایی مقدم

  ۰۲شهریو ر ۱۳۹۵

  تلفن همراه۴۶۰۷۳۵۸۱۳۶+

 3. رضا رضایی مقدم.زادگاهم بجنورد

  در سال های ۱۳۴۵و۱۳۵۵هنگامیکه در شهرستان بیرجند زندگی و مشغول اموزش در دوران ابتدایی و راهنمایی بودم . در نزدیکی کوره اجر پزی به فاصله ۱۵ٓ-۲۰ کیلومتر اب خانه ای از دوران گذشته وجود داشت که چندین پله به زیر زمین و اب جاری عبور میکرد. در فاصله چندین متری در زیر لایهای خاک اندکی فلز دیده میشد و هنگامیکه خاک را کنار زدم ، چندین سکه یافتم که روی انها نوشته شده بود، رایج مملکت ایران.در سال های ۱۹۸۳- ۱۹۸۴ هنگامیکه در یک شرکت راه و ساختمان که پروژه ۶ ماهه بود و از تهران بود ،در نزدیکی کوه ابی در و فاصله تا کوه ۵-۱۰ کیلومتر بود،ماشین الات سنگین خاک برداری ،بوجود اوردن خیابان و پیاده روها و اماده زمین برای مسکن.هنگامیکه بولدوزر مشغول خاک برداری ارتفاع ۳-۴ متری کوه پایه کوه ابی در بود،متوجه کوزه سفالی شدم و بولدوزر را متوقف و کوزه سفالی را تقریبان سالم یافتم که زیر حدودی ۳٫۵ متر قرار داشت.ابعاد کوزه به قطر ۱۲ و ارتفاع ۳۰ سانتی متر حدودی. در همان سا ل ها در نزدیکی شهر همدان شهری وجود داشت به نام قروه و پارکی در انجا و روی نیمکتی استراحت و به طرف سنگ های سفیدی ک معدن ما نند بود به حرکت و نگاهای به سنگ ها انداختم و نزدیکی سنگ ها مشاهده نمودم ذرات تقریبان درشت که شباهت زیادی به فلزات زرد شفاف.

  برای فارس زبانان میباشد و خواندن چندین خط نوشته شده همچنین.

  رضا رضایی مقدم
  رضا و پاییز

  ۰۷۳۵۸۱۶۲۳۶ :۴۶+: تلفن همراه

  ۲۰ مرداد ماه ۱۳۹۵

 4. میدان هفت حوض نارمک در دنیا بی نظیره

 5. خانم مهندس

  با سلام
  اگر می‌شود نمونه چادر ایرانی داخل سایت بگذارید.

 6. خانم مهندس

  با سلام خسته نباشید
  امیدوارم انتقاد من سریع بود بخشید ولی اخه چند وقت پیش دیده بودم نمونه دیروز از ماه عسل نود93 نوشته از زبان آقای علیخانی آخه شما مطالب خیلی بروز نمی‌خواهم یک تکراری کل مطالب شما را زیر سوال ببرند. ممنوع از این ریاست شما خیلی خوب خودش معرفی آخه اینقدر از سایت انتقاد می‌کنند. حقیقت من ترسیدم بخاطر همین می‌خواستم بدونم مسئول ایرانی است یا نه، با تشکر و سپاس گذاری مجدد ممنوع توجه می‌کنید.

  • ناشناس

   به زودی بخش معرفی مدیر و بخش ارتباط مستقیم با مدیریت سایت راه اندازی می شود
   سپاس

 7. خانم مهندس

  با سلام
  خدمت آسمونی‌ها راستی می‌خواهم بدونم مسئول سایت کیست و اگر ممکن مدل چادر برایم ارسال کنید. این قدر مطالب سال‌های گذشته نگذارید. با تشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی