تازه های آسمونی
خانه > مد و زیبایی > مد و لباس > چگونه خوش تیپ باشیم؟!
املاک کوهک
فولاد صنعت صداقت

چگونه خوش تیپ باشیم؟!

how-to-be-handsome-2

مهم نیست که شما دارای چه سایز و اندازه ای هستید، قواعد و روش های تناسب اندام بازهم در مورد شما به کار می رود، لباس هایی که به صورتی بد ریخت و نامناسب از بدن شما آویزان می شوند و برای شما گشاد هستند، تنها شما را ازآنچه که واقعا هستید بزرگتر نشان می دهد. درعوض استفاده از لباس هایی که بدون احساس تنگ بودن در آنها، برآمدگی و انحنای زیادی بدن شما را کمتر نشان بدهد مناسب تراست.

شما که دارای اضافه وزن هستید، چه نوع لباسی را باید بپوشید طراحان فشن، کم کم دریافته اند که همه افراد تنها در دو سایزخاص (یا حتی ده سایز) محدود نمی شوند. زنانی که دارای اضافه وزن هستند، سرانجام این فرصت را پیدا کرده اند تا گزینه های بیشتری درانتخاب لباس داشته باشند و در حال حاضر لباس های زیبا، شیک و مد روز در سایزهای بزرگتر هم دردسترس است. اما هنوزهم بسیاری از زنان گمان می کنند که داشتن اندام بزرگتر به معنی پوشیدن لباس های بزرگ تر و گشادتراست.

مهم نیست که شما دارای چه سایز و اندازه ای هستید، قواعد و روش های تناسب اندام بازهم در مورد شما به کار می رود، لباس هایی که به صورتی بد ریخت و نامناسب از بدن شما آویزان می شوند و برای شما گشاد هستند، تنها شما را ازآنچه که واقعا هستید بزرگتر نشان می دهد. درعوض استفاده از لباس هایی که بدون احساس تنگ بودن در آنها، برآمدگی و انحنای زیادی بدن شما را کمتر نشان بدهد مناسب تراست. همچنین شما باید قسمتهای مثبت و نیرومند بدن خود را برجسته تر نشان بدهید، اگرماهیچه ساق پا درشت و پر و بزرگی دارید، دامن هایی که تا زانو هستند بپوشید و صندل های بزرگ و بلند به پا کنید؛ و فراموش نکنید که اعتماد به نفس و اطمینان بهترین وسیله و لازمه برای هر زن خوش لباس است.

بهتر است بدانید که: در پیراهن های کمردار(Wrap )، شما می توانید قسمت بالا و کمر خود را طوری تنظیم کنید که برآمدگی و انحنای بدن شما را کاملا درست و متناسب نشان بدهد: چسبیده و اندازه و متناسب بدن، اما نه خیلی تنگ. پارچه های نرم و لطیف ، می تواند قسمت بالا و پایین بدن شما را تزئین کند و بپوشاند، در حالی که پارچه های سفت و شق و رق ، خطوطی غیر طبیعی ایجاد می کنند. یقه وی شکل، برای بالاتنه های بزرگ، بلوزی که کمی دگمه بالای آن بازاست یا یقه وی « V » شکل که کمی برگشته است، می تواند اثر مشابهی بگذارد.

* آنچه که شما را نامناسب و غیر جذاب نشان می دهد و باید ازآن خودداری کنید:

– کفش های بند دار در قوزک پا: وجود نواری بر روی قوزک پا، پایین ساق پا را درشت تر و بزرگتر نشان می دهد، شما می توانید درعوض پاشنه های سه گوش (گوه ای و توپر) را امتحان کنیدضخامت کف پا را با ماهیچه ساق پای شما متناسب و متعادل می کند و همچنین نسبت به پاشنه های بلند معمولی تکیه گاه بهتری برای شما ایجاد می کند.

– ژاکت ها و پلوورهای بزرگ و شل و ول: یک پلوور بزرگ شما را بزرگ و چاق تراز آنچه هستید نشان می دهد. بدترین ژاکت ها آنهایی هستند که بر روی کمر و ران ها خطوط و راه های برجسته ای دارند، که باعث جلب توجه دیگران به آن قسمت ها می شود و خط کلی بدن شما را تفکیک می کند و مشخص می کند.

-شلوارهای باریک شونده نوک تیز(خمره ای شکل): شلوارهایی که در قوزک پا باریک می شوند، ران های شما را درمقایسه با آن، حتی پهن تر و بزرگ تر از آنچه هست نشان می دهند. درعوض می توانید از شلوارهایی که از ران به سمت پایین مستقیم و راسته هستند، استفاده کنید

– بالاتنه شلوغ: از پوشیدن هر نوع پیراهن وتی شرتی که قسمت بالای آن موج دار و شلوغ یا قلابدوزی شده باشد یا هر نوع تزئین دیگری داشته باشد، خود داری کنید؛ چون این نوع لباس تنها به حجم نیمه بالایی بدن شما می افزاید

– کیف های کوچک: کیف های دستی ممکن زیبا و جذاب به نظر برسند، اما حمل کردن آن شما را به طور نامناسبی بزرگ نشان می دهد. اطمینان حاصل کنید که کیف شما به اندازه کافی بزرگ هست تا بدن شما را مناسب نشان بدهد.

+ سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=23950
loading...
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • موسسه حقوقی ثبتی آماتیس
 • تبلیغات در آسمونی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  مزون لباس چیست و کجاست؟

  مزون لباس مکانی برای ارایه محصولات در حوزه مد و لباس است اما به طریقه …

  10 دیدگاه

  1. لباس تو شخصیت خیلی تاثیر داره…کسی که برای اولین بار شما رو میبینه ب نوع پوشش دقت میکنه….ب نظرم مهمترین چیز تو خوشتیپیه. ..

  2. مهم اندام

  3. مهم نیست قدت بلند باشه یا کوتاه فقط باید تناسب داشته باشی نه زیاد لاغر نه چاق

  4. مستربین

   متوسطه

  5. اگه هیکل خوب باشه هرچی بپوشی بهت میات البته منظورم اقایونه هیکل که خوب باشه و ورزیده زیر پیرنی هم بپوشی بهت میاد ولی هیکل نباشی زیر پیرنی بپوشی ببخشید اینه شیره ای ها میشه

  6. شما بچسب ب زندگیت رو طبیعتش هم خوشتیپ میشی هم جذاب شاید ب نظرتون هرکی میاد تو این وب دنباله خوشتیپ بودنه ولی میشه گف فقط وقت تلف کردنه

  7. مرسی عزیزم!

  8. مهم نیست چه لباسی بپوشی همینکه وقار ومتانت داشته باشید مث یه ستاره برق میزنید

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.