تلگرام آسمونی
ورود به کانال
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > مد و زیبایی > مد و لباس > حمایت شورای فرهنگ عمومی از فعالیت های کارگروه ساماندهی مد و لباس
سامانه متقاضی - بازار ثبت تقاضای رایگان,آگهی رایگان,نیازمندیها

حمایت شورای فرهنگ عمومی از فعالیت های کارگروه ساماندهی مد و لباس

 

shora farhang حمایت شورای فرهنگ عمومی از فعالیت های کارگروه ساماندهی مد و لباس

جلسه مشترک دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور و دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، قبادی در این جلسه با اشاره به اقدامات انجام شده اظهار داشت: تلاش های گسترده کارگروه با همکاری اعضاء و دستگاه های عضو در حال ثمر بخشی است بطوری که امکان رصد و پایش فعالیت ها فراهم شده است. دبیر کارگروه با اشاره به اینکه تأثیرات این فعالیت ها در ابتدای راه بوده بیان داشت: گرچه اقدامات قابل توجهی از سوی اعضاء کارگروه انجام و یا در حال اجرا می باشد لکن توسعه و جامعیت و ثمر بخشی بیشتر نیاز به فعالیت های گسترده ای است و تا رسیدن به شرایط ایده آل فاصله داریم. در این جلسه که در محل شورای فرهنگ عمومی برگزار شد، گزارشی از فعالیت های دوسال گذشته کارگروه در قالب کاربردی سازی آثار، راه اندازی موسسات هنری مد و لباس ، ارتباط با مراکز و نهادهای مسئول، ایجاد نگرش منطقی در تعیین جایگاه مد و لباس در کشور، برپایی نمایشگاه های مختلف موضوعی مد و لباس با هدف جریان سازی فرهنگ استفاده از مد و لباس ایرانی اسلامی، ارتباط گسترده دانشگاه ها و مراکز علمی، برنامه ریزی برای تغییر و اصلاح سرفصل ها، فعالیت های کمیسیون های مختلف کارگروه و شوراهای راهبردی ارائه شد.

قبادی در این جلسه به برخی از مشکلات کارگروه مانند اعتبارات ناکافی، همکاری ضعیف برخی نهادها و دستگاه ها و ارتقاء ضمانت اجرایی نیز اشاره کرد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی نیز ضمن تقدیر از فعالیت های انجام شده بیان کرد:

دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی به لحاظ گستردگی و عمومیت در سراسر کشور و همچنین برخورداری از جایگاه تدوین و تصویب مقررات فرهنگی در کشور می تواند نقش مهمی در توسعه و ترویج این فعالیت ایفا نماید.

شاهمرادی با بیا ن جایگاه قانونی شورا اظهار داشت: 

جایگاه قانونی این شورا طوری است که می تواند ظرفیت تمامی دستگاه های عضو را همراه این مقوله کرده و از آنها در اجرای دقیق قانون ساماندهی مد و لباس بهره جوید.حجت الاسلام و المسلمین شاهمرادی با تأکید بر اهمیت لباس و تصریح قانون گذار از آن در وظایف شورای فرهنگ عمومی و ضمن حمایت از فعالیت های صورت گرفته آمادگی خود را برای اختصاص جایگاه مناسب در فعالیت های آتی شورای فرهنگ عمومی کشور و بکارگیری هم ظرفیت های موجود اعلام داشت.

+ سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=126965
loading...
 • خدمات اینترنت پرسرعت بیسیم - شبکه رسانه
 • محصولات ارگانیک
 • افزایش فالوراینستاگرام
 • کانال تلگرام آسمونی
 • تبلیغات اینترنتی
 • اینم جالبه !

  مدلینگ عروس

  اگر علاقمند به شغل مدلینگ و به ویژه مدلینگ عروس هستید این مقاله آسمونی را …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تبلیغات اینترنتی