طراحی کارت ویزیت,طراحی لوگو,طراحی ست اداری


هنر دستی

آموزش طراحی گل با کریستال

Asemooni.com  

flower design with crystal آموزش طراحی گل با کریستال

 

لوازم مورد نیازساخت گلهای کریستالی:

۱- مهره های مختلف کریستالی

۲- سیم

۳- نوار گاترین

 

۱- یک مهره کریستالی ریز داخل سیم شماره ۵ کرده و دو طرف سیم را به هم تاب دهید با فاصله ی چند سانتی متر یک مهره ی درشت تر داخل کرده و تاب دهید.

 

flower design with crystal 1 آموزش طراحی گل با کریستال

 

۲- مهره های دیگر از مدلهای متنوعی که در اختیار دارید را به همین صورت آماده کنید و بعد تمام سیم ها را با گاترین قهوه ای ساقه پیچی کنید.

 

۳- برای درست کردن گل مینا مهره ی درشت روشن اشک مانند را داخل سیم کرده و دو سر سیم را دوبار تاب دهید، یک سر سیم را به صورت زیر و رو از ما بین مهره ها عبور دهید تا محکم شود برای وسط گل هم از یک مهره درشت استفاده کرده و داخل سیم بتابانید.

 

۴- برای مونتاژ گل روی ساقه از شاخه های کوچکی که آماده کرده اید استفاده کرده و آن ها را روی یک ساقه با نوار گاترین قهوه ای بگیرید. 

 

flower design with crystal 2 آموزش طراحی گل با کریستال

 

شاخه های انگور

برای بعضی از شاخه ها می توانید به جای گل از انگور استفاده کنید. 

۱- سیمی به طول ۱متر انتخاب کرده و ۱کریستال را در مرکز قرار داده به اندازه ی ۳سانتی متر سیم را دور خود تاب دهید از کریستال استفاده کنید که سوراخ آن در یک سمت است. 

۲-  برای ردیف دوم یک کریستال دیگر داخل سیم کرده و تاب دهید به طوری که کوتاهتر از کریستال قبلی بایستد و یکبار دیگر این کار را با سمت دیگر تکرار کنید. 

۳- دو رشته سیم را به ۳سانتی متر به هم تاب دهاد و دوباره از این قسمت ۵کریستال به صورت تک تک ببافید به طوری که کوتاهتر از قبل بایستد و دو سر سیم را به هم تاب دهید تا ۳سانتی متر و مانند مراحل قبل تکرار کنید(می توانید یک سبک هم در بالای انگور استفاده کنید).

flower design with crystal 3 آموزش طراحی گل با کریستال

 

- سایت آسمونی Asemooni.com


صفحه اصلی آسمونی خانه   بازگشت به ابتدای صفحه رفتن به بالا    ارسال به دوستان چاپ این مطلبچاپ مطلب   عضویت در مطالب آسمونی

tag 

52 دیدگاه در ”آموزش طراحی گل با کریستال

  1. سلام خسته نباشید گلاتون بسیار زیباست لطفا نحوه درست کردن قاب با گلهای کریستالی رو هم اموزش بدید. ممنون

  2. ببخشید منظورم از چیدن گل روی تابلو بود نمیدونم گلها رو چطوری بچسبونم به تابلو اگه منو راهنمایی کنید ممنون میشم

  3. سلام ای مهربون از نشر این هنرت که با صداقت تمام در اختیار مردم وطننت گذاشتی جای تقدیر وتشکر دارد امیدوارم ان خدای بزرگ هیچ ارزویت را برایت ارزو نزارت :lol:

  4. مثلا شما میتونید از ۳تا گل کنار هم مدل زیبایی بسازید

نظر شما چیست؟

نظرتان را به زبان پارسی نوشته و گفتار اخلاقی را لحاظ نمایید.