خرید کارت شارژ
هنر دستی - هنر در خانه

آموزش طراحی گل با کریستال

Asemooni.com

flower-design-with-crystal

 

لوازم مورد نیازساخت گلهای کریستالی:

۱- مهره های مختلف کریستالی

۲- سیم

۳- نوار گاترین

 

۱- یک مهره کریستالی ریز داخل سیم شماره ۵ کرده و دو طرف سیم را به هم تاب دهید با فاصله ی چند سانتی متر یک مهره ی درشت تر داخل کرده و تاب دهید.

 

flower-design-with-crystal-1

 

۲- مهره های دیگر از مدلهای متنوعی که در اختیار دارید را به همین صورت آماده کنید و بعد تمام سیم ها را با گاترین قهوه ای ساقه پیچی کنید.

 

۳- برای درست کردن گل مینا مهره ی درشت روشن اشک مانند را داخل سیم کرده و دو سر سیم را دوبار تاب دهید، یک سر سیم را به صورت زیر و رو از ما بین مهره ها عبور دهید تا محکم شود برای وسط گل هم از یک مهره درشت استفاده کرده و داخل سیم بتابانید.

 

۴- برای مونتاژ گل روی ساقه از شاخه های کوچکی که آماده کرده اید استفاده کرده و آن ها را روی یک ساقه با نوار گاترین قهوه ای بگیرید. 

 

flower-design-with-crystal-2

 

شاخه های انگور

برای بعضی از شاخه ها می توانید به جای گل از انگور استفاده کنید. 

۱- سیمی به طول ۱متر انتخاب کرده و ۱کریستال را در مرکز قرار داده به اندازه ی ۳سانتی متر سیم را دور خود تاب دهید از کریستال استفاده کنید که سوراخ آن در یک سمت است. 

۲-  برای ردیف دوم یک کریستال دیگر داخل سیم کرده و تاب دهید به طوری که کوتاهتر از کریستال قبلی بایستد و یکبار دیگر این کار را با سمت دیگر تکرار کنید. 

۳- دو رشته سیم را به ۳سانتی متر به هم تاب دهاد و دوباره از این قسمت ۵کریستال به صورت تک تک ببافید به طوری که کوتاهتر از قبل بایستد و دو سر سیم را به هم تاب دهید تا ۳سانتی متر و مانند مراحل قبل تکرار کنید(می توانید یک سبک هم در بالای انگور استفاده کنید).

flower-design-with-crystal-3

 

- پورتال آسمونی Asemooni.com

23 پسندیدم - Like

صفحه اصلی آسمونی خانه   بازگشت به ابتدای صفحه رفتن به بالا   ارسال به دوستان چاپ این مطلبچاپ مطلب   عضویت در مطالب آسمونی

tag 

78 دیدگاه در ”آموزش طراحی گل با کریستال

  1. سلام از وستانی که هنرمند هستند خواهش میکنم آدرس سایتشون روبنویسن من نمیدونم برای ساخت گلهای کریستالی و کیف چرمی باید به چه سایتی برم


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


+ 4 = 7