تازه های آسمونی
صفحه اصلی > فرهنگ و هنر > معرفی کتاب > لیست کتاب های دونالد ترامپ
تبلیغات اینترنتی

لیست کتاب های دونالد ترامپ

trump books2 لیست کتاب های دونالد ترامپدونالد ترامپ یک کارآفرین موفق و مدرس موفقیت است که دستی هم به قلم دارد و کتاب های متعددی نیز نوشته است. کتاب های او، عمدتاً درباره روش های موفقیت در زندگی و مشخصاً کسب و کار و ثروت آفرینی است. آسمونی در این مقاله لیست کتاب های دونالد ترامپ را برای شما عزیزان تهیه کرده است که در ادامه می خوانید.

لیست کتاب های دونالد ترامپ

  • دو مرد یک پیام “چرا دوست داریم شما هم ثروتمند شوید؟”
  • 101 راه موفقیت
  • بزرگ فکر کن
  • چگونه در زندگی برنده شوید؟ آموزش غیر رسمی برای موفقیت در زندگی و کسب و کار
  • چگونه مثل یک بیلیونر فکر کنید
  • چرا می خواهیم شما ثروتمند باشید؟
  • دست‌های طلایی
  • مثل یک قهرمان فکر کن
  • هنر معامله
  • چگونه در زندگی برنده شوید؟

trump books1 لیست کتاب های دونالد ترامپدونالد ترامپ اکنون رئیس جمهور آمریکا است و تا کمتر از 70 روز دیگر وارد کاخ سفید خواهد شد؛ ترامپ که یکی از صاحبان بزرگ املاک و مستغلات در آمریکا و دیگر کشورها است نمونه یک فرد موفق در زمینه فعالیت های اقتصادی و ثروت اندوزی است، وی حتی عنوان کرده است که حقوق ماهانه ریاست جمهوری را دریافت نخواهد کرد.

از ترامپ به عنوان یک کارآفرین و مدرس موفق نیز یاد می شود، فردی که تکنیک های موفقیت در زمینه های مختلف را نه تنها تدریس می کند بلکه تاکنون چندین جلد کتاب نیز در این باره نوشته است. کتاب های او، عمدتاً درباره روش های موفقیت در زندگی و مشخصاً کسب و کار و ثروت آفرینی است.

از سال 88 تاکنون نیز بیش از 5 عنوان از کتاب های دونالد ترامپ در ایران ترجمه و در بازار عرضه شده است.

ترامپ که به دلیل شعارها و وعده های منحصر به فرد خود توانست یک تنه دیگر نامزدهای حزب جمهوری خواه را کنار بزند و حمایت این حزب را به دست آورد در نهایت توانست بدون داشتن حمایت سلبریتی ها، حاکمیت در این کشور و حتی حمایت نخبگان و برخی افراد برجسته جمهوری خواه همچون جورج بوش هیلاری کلینتون را شکست دهد و به پیروزی برسد.

اکنون باید دید ترامپ در کاخ سفید چه مسیری را در داخل و خارج و به ویژه خاورمیانه و همچنین برجام در پیش خواهد گرفت، باید دید این کارآفرین موفق که هیچ گونه سابقه تصدی منصب سیاسی را نداشته است می تواند در کاخ سفید نیز موفق عمل کند یا نه!trump books لیست کتاب های دونالد ترامپ

- همین حالا عضو کانال تلگرام آسمونی شوید: کلیک نمایید

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=214656
تبلیغات اینترنتی

اینم جالبه !

one-hundred-years-of-solitude

صد سال تنهایی، برنده جایز نوبل ادبیات 1982

کتاب صد سال تنهایی اثر گابریل گارسیا مارکز را کیومرث پارسای به فارسی برگردانده است. …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی