تلگرام آسمونی
ورود به کانال
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > تبلیغات > طراحی سایت > طراحی سایت های تجاری و شرکتی
سامانه متقاضی - بازار ثبت تقاضای رایگان,آگهی رایگان,نیازمندیها

طراحی سایت های تجاری و شرکتی

 company طراحی سایت های تجاری و شرکتی

وب سایت های تجاری و شرکتی معمولا وب سایت هایی هستند که برای پشتیبانی تجاری سازمان ها و شرکت ها طراحی و آماده میشوند. بازدیدکنندگان این قبیل وب سایت ها مشتریان بالقوه و فعلی سازمان یا شرکت هستند. دسته دوم بازدیدکنندگان این قبیل وب سایت ها شامل سرمایه گذاران قبلی و یا جدید هستند. حتی کارکنان فعلی شرکت نیز میتوانند در این دسته قرار گیرند. دسته سوم بازدیدکنندگان وب سایت های شرکتی و تجاری میتواند وب سایت های دایرکتوری ، سایت های خبری و یا حتی شرکت های رقیب باشند.

حال با داشتن مجموعه ای از انواع بازدیدکنندگان میتواند اهداف زیر را برای این گونه وب سایت ها در نظر گرفت:

توزیع و به نمایش قرار دادن اطلاعات اصلی – سایت برای انتشار و نمایش اطلاعات درباره محصولات و یا خدمات شرکت بکار میرود.
پشتیبانی خدمات و یا محصولات – قسمت هایی از وب سایت ممکن است برای فراهم کردن اطلاعات خاصی باشد تا به کاربران و مشتریان این امکان را بدهد که بصورت موثر و بهتر از خدمات و محصولات شرکت استفاده کنند.

برقراری ارتباط با سرمایه گذاران جدید – یک شرکت عمومی معمولا همواره از سرمایه گذاران جدید استقبال میکند. ممکن است وب سایت یک شرکت بخشی را نیز برای نمایش اطلاعات مربوط به وضعیت مالی فعلی و یا فرصت های سرمایه گذاری در شرکت بکار رود.

روابط عمومی آنلاین – بسیاری از شرکت ها این روزها از وب سایت استفاده میکنند تا اطلاعات را برای سازمان ها و شرکت های مختلف جمع آوری و توزیع کنند.

استخدام و جذب نیروی کار جدید از طریق وب سایت – اکثر وب سایت های شرکتی بخشی را در سایت برای فرصت های شغلی و استخدام نیروی جدید بکار میبرند.

تجارت الکترونیکی – رشد رو به جلو و سریع وب سایت ها در کنار بستر مناسب تجارت الکترونیکی این اجازه را به شرکت ها میدهد تا بصورت آنلاین تجارت کنند. بسیاری از سرویس های مورد نیاز برای تجارت آنلاین مانند سفارش دادن محصول یا خدمات ، جستجوی هوشمند ، پیگیری وضعیت سفارش ، مطالعه نظریات خریداران قبلی و ….

در کل میتوان این طور عنوان کرد که هدف از راه اندازی یک وب سایت شرکتی و یا تجاری این است که به کاربر به طریقی خدمت کند که بصورت مستقیم یا غیر مستقیم به شرکت سود برسانند. در کل هدف از راه اندازی و انتشار یک وب سایت شرکتی یا تجاری این است که مردم و مخاطبان را جمع آوری کند تا بتواند محصول و یا خدمات شرکت را به آنها ارائه دهد.

شما میتوانید جهت انتخاب مناسب بسته مورد نظر خود ، امکانات و ویژگی های بسته های طراحی وب سایت داینامیک را به همراه هاست و دامنه رایگان در این بخش مشاهده نمایید.

+ سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=149712
loading...
 • محصولات ارگانیک
 • افزایش فالوراینستاگرام
 • خدمات اینترنت پرسرعت بیسیم - شبکه رسانه
 • تبلیغات اینترنتی
 • اینم جالبه !

  افزایش فالوور اینستاگرام واقعی

  اگر به دنبال افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام هستید ، اگر به دنبال فالوور ایرانی …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تبلیغات اینترنتی