تازه های آسمونی
صفحه اصلی > درباره ما
تبلیغات اینترنتی

درباره ما

about1 درباره ما

سایت آسمونی با آدرس www.Asemooni.com روز پنجشنبه 28 اسفند 1382 (March 18, 2004) با هدف بالا بردن سطح علمی ایرانیان و پارسی زبانان ساخته شد.

(تاریخچه سایت) ، (اطلاعات ثبتی دامین)

آسمونی به عنوان اولین پورتال جامع پارسی و رسانه پایدار اینترنتی پوشش دهی کاملی را به صورت روزانه در بخش های مختلف اجتماعی انجام می دهد.

خبر، زندگی، سلامت، پزشکی، گردشگری، ورزش، هنر، فرهنگ، طنز، فناوری و کسب و کار فقط تعدادی از بخش های مفید سایت آسمونی هستند که از منوی بالای سایت در دسترس هستند.

بخش های کاربردی دیگر سایت آسمونی نیز شامل قیمت روز کالا و اجناس مختلف، روزنامه های روز، تصاویر روز، اوقات شرعی و آب و هوا بوده که در ستون های سایت قرار دارند.

در طی 13 سال اخیر 29 سایت بزرگ ایرانی به آسمونی پیوستند و همینطور کلیه مقالات و مطالب با حفظ لینک به روز نگه داشته شده اند.

ما سعی کرده ایم در کلیه زمینه های اجتماعی اطلاعات دست اول و به روز را در کلیه روزهای سال در سایت آسمونی منتشر کنیم، که این مهم مورد توجه افراد جامعه و صاحبان مشاغل قرار گفته است.

بسیاری از بخش های سایت همواره با بررسی نیازهای جامعه و درخواست های بازدیدکنندگان سایت رفته رفته تکمیل و تغییر داده شده اند، که این مورد هر لحظه نیز در حال انجام است.

یکی از دلایل موفقیت آسمونی اهمیت به مخاطب و اولویت موارد درخواستی بوده، چرا که بر این باوریم اینترنت خود رسانه کاربر محور است، و این بازدیدکنندگانند که به رشد سایت ها کمک می کنند.

امیدواریم روند فعالیت های آسمونی مورد رضایت همه ایرانیان و پارسی زبانان سراسر جهان و دنبال کنندگان وب سایت باشد و همینطور سپاسگزاریم از همه بازدیدکنندگان گرامی که هر لحظه با نظرها و پیشنهادهای خود از طریق پر کردن فرم تماس با ما، ایمیل، نظر، پیامک و تلفن به نظم و به روز بودن بخشهای مختلف سایت کمک می نمایند.

همچنین در بخش زیر می توانید معرفی آسمونی را در رسانه های دیگر مشاهده نمایید:

آسمونی در رسانه ها

جهت ارتباط با سایت آسمونی و اعلام نظر در مورد بخش های مختلف سایت از بخش تماس با ما استفاده نمایید.

پایدار باشید ♡

saeed zanganeh s درباره ما
سعید زنگنه، مدیر و سردبیر سایت آسمونی

- اخبار حادثه ریزش ساختمان پلاسکو: کلیک نمایید

- همین حالا عضو کانال تلگرام شوید: کلیک نمایید

کانال تلگرام آسمونی
تبلیغات اینترنتی
تبلیغات اینترنتی